Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Crocs - nová dizajnová kolekcia topánok, ktorá vás dostane

  %01. %06. %2016      Zo sveta módy

Snáď už všetci poznáme populárne ,, dreváky "od značky Crocs , ,, podivné, kosmonautské topánky", ktoré sa na trhu objavili už pred niekoľkými rokmi a ktoré medzi nami spôsobili vlnu protichodných názorov. Nakoniec ale pozitívne ohlasy zvíťazili nad negáciou a zamiloval si je snáď celý svet. Dokonca sa začali objavovať napodobeniny, ktoré s kvalitou mali pramálo spoločného, ale kupoval si ich snáď každý len preto, aby ,, zapadol ". Značka Crocs, ale svoje produkty neustále vylepšuje a teraz sme sa dočkali vskutku unikátnych a dizajnových kúskov.

Už to nie sú len ,, dreváky ", ale balerínky, žabky, topánky s platformou alebo papuče, ktoré zaujali popredné miesto v našich botníkoch, a to najmä pre ich dlhoročnú výdrž, odolnosť a neprekonateľnú kvalitu. Ako sme už niekoľkokrát zmienili v predchádzajúcich článkoch, sú vyrobené z inovatívneho materiálu Croslite, ktorý vyzerá síce mohutne, ale je elegantne odľahčený, a tak je na nohách takmer necítite. Topánky Crocs navyše disponujú ortopedicky tvarovanú, antiseptickou vnútorné stielkou, ktorá navyše obsahuje masážne body, takže sú vlastne zdraviu prospešné.

Históriu a vznik týchto jedinečných ,, kroksek "sme vám už uviedli v predchádzajúcich článkoch, a tak vám teraz chceme predstaviť najnovšiu kolekciu, ktorá nielen, že je dych berúce, dizajnová, nepostráda vkus a štýl, ale takisto je exkluzívny a pohodlná. Vhodná pre športové typy, ale aj pre milovníčky voľnočasové, ležérne a elegantné módy. Tak sa nechajte inšpirovať, pretože ak ešte nezaberajú tieto skvosty miesto vo vašom botníku, veríme, že po zhliadnutí nasledujúcich fotografií ho zaujať budú ...;)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?