Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Crocs - London Fashion Week

  %13. %02. %2017      Zo sveta módy

V minulom roku sa značka Crocs definitívne zaradila medzi najznámejšie svetové značky, ktoré sa predvádzajú na každoročnom módnom festivale London Fashion Week. Svetový návrhár Christopher Kane na festivale módy predstavil novú kolekciu na jar / leto 2017, pre ktorú navrhol unikátnu limitovanú edíciu mramorových Crocsiek, zdobených drahokamami Jibbitz.

Okrem mramorového motívu použil Kane aj niekoľko zemitých odtieňov, ktoré pre túto kolekciu špeciálne vybral. Spolupráca Crocs s módnym návrhárom ukázala, že ikonické dreváky sú stále veľmi populárne a nesmrteľné. Christopher Kane tvrdí, že jeho vášňou je pretvárať každodennosť do žiadaného luxusu. A tak vznikli tieto nadčasové a absolútne fascinujúce topánky, ktoré sú podľa nás viac než different.

Sám návrhár vyhlásil, že topánky Crocs sú najpohodlnejším obutím, ktoré si okamžite zamiloval a nedokáže si vysvetliť, prečo dostali od spoločnosti nálepku ,,škaredých topánok". V skutočnosti chcel, podľa nášho názoru svetu ukázať, že aj z mála ide získať veľa, samozrejme sa to hovorí aj inak, že aj z ..... dokáže vytvoriť zlatú guľôčku. ;) A to sa v tomto prípade doslova potvrdilo, pretože tieto designovky sú naozaj krásne.

Crocs

Crocs

Crocs

Crocs

Crocs

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?