Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

,, Conversky "štýlové topánky do pohody aj nepohody

  %17. %05. %2016      Zo sveta módy

Značka Converse je našou srdcovou záležitosťou. Síce nespolupracuje s charitatívnymi projektmi v takom meradle ako napríklad značka Toms, ale rozhodne je legen ... Darna! Na svete je už, kto by to bol povedal, nejaké to tisícročie. A ponúka nevšedné kúsky, ktoré nemožno nahradiť a snáď nikdy nevyjdú z módy.

O histórii značky Converse sme vám písali už v minulom článku. A preto naším zámerom nie je znovu sa opakovať. Avšak sme aktuálne na našu different palubu naskladnili nové, obľúbené tenisky Converse , a tie naj z nich vám chceme predstaviť. Tak sa pohodlne usaďte a nechajte sa inšpirovať ..

Tak napríklad tieto dizajnové tenisky Chuck Taylor All Star Sex Pistols. T enisky sú nízke a zdobia je čierno-biele motívy s červeným nápisom ,, Sex pistols ". Tieto štýlovku sú osobité, nevšedné, a hlavne - pohodlné.

Originálne sú aj tieto tenisky v Jeanová prevedení, ktoré sú nízke a majú vyššiu gumovú podrážku. Tieto tenisky Converse sú v tmavšom odtieni modrej farby a pripomínajú džínovinu. Skvele sa teda budú hodiť ku športovejšiemu, ale aj elegantne športovému outfitu.

Značka Converse ale nezabúda ani na milovníkov ,, kotníkovek " . Čo hovoríte na tieto jedinečné kúsky?

... My sme z nich boli paf a môžete nám veriť, že na nohe vyzerajú ešte lepšie ako chcete na obrázku. ;) Tak si na ne trúfnite a buďte different ...;)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?