Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Converse One Star - jedinečné tenisky na viac než jednu hviezdičku

  %31. %03. %2018      Zo sveta módy

Módnu značku Converse milujú ľudia po celom svete už viac ako 100 rokov a nie je sa čomu čudovať. Tenisky Converse sú skrátka legendárne a kto nemá aspoň jeden kúsok vo svojej skrinke, ako by nebol. Niekto má iba jeden pár, niekto každou kolekciou prikupuje nové tenisky do zbierky. A ak svoju zbierku chcete rozšíriť, máme pre vás skvelý tip. Pre všetkých milovníkov značky Converse máme totiž úžasnú správu, kolekcia One Star sa vracia a my pre vás máme veľa krásnych kúskov.

Modelov je samozrejme veľa. Napríklad klasika Converse Chuck Taylor All Star, ktorú všetci dobre poznáte, sú to nízke aj členkové, klasické ale aj úzke tenisky, ktoré dodávajú vaším outfitom štýl. Na bežné nosenie a športový štýl je tu však typ Converse One Star. Pre kolekciu Converse One Star je typické logo jednej hviezdy. Nová kolekcia pre jar / leto 2018 je plná trendy a different kúskov a my sa im pozrieme pekne na ,,zúbok".

Na našom eshope máte naozaj veľký výber z rôznych farieb a štýlov. Prezrieť si ich môžete jednoducho tu: vstúpiť do dámskych tenisiek Converse One star! Alebo môžete pokračovať ďalej v čítaní. Môžeme s kľudom povedať, že model One Star sa za veľmi krátku dobu stal jednou z obľúbených hviezd medzi všetkými. Sú obľúbené hlavne medzi skejtovými borcami. Sú totiž prakticky nezničiteľné a za každých okolností štýlové. Okrem iného sú veľmi pohodlné, ohybné a predovšetkým designovo prepracované.

V našej ponuke nájdete kúsky, ktoré podliehajú aktuálnym módnym trendom. Nízke kožené tenisky v púdrovej farbe s obľúbeným decorom maskáčoviny. Kožené smotanové tenisky s potlačou loga. Alebo top tohtoročnej topánkovej sezóny, a to sú štýlové tenisky na platforme.

converse one star

converse one star

converse one star

 

Viac inšpirácie nájdete v našom videu na Different TV!

 

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?