Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Converse - nestarnúci tenisky

  %14. %01. %2016      Different TV CZ / SK

S Novým rokom má celý tím Different nielen nové nápady, viac sily a energie pre rozdávanie radosti v podobe tých najkrajších kúskov, ale aj nové značky na palube Different, s ktorými táto snaha ide ešte lepšie. :) Jednou z takýchto značiek je legendárny americká značka Converse. Neveríme, že by ste túto značku nepoznali, ale napriek tomu si o jej histórii niečo môžete prečítať na modniznacky.cz.

My sa ale dnes zameriame na najnovší diel našej Different TV, ktorý je práve o nestarnúcich teniskách Converse . Vo videu nájdete najrôznejšie modely týchto tenisiek, navyše s bonusom vo forme skvelého doplnku na cesty či cvičenie.

Ako prvý nemôže chýbať tá najklasickejší forma tenisiek, ktorú je bezpochyby členkový model v plátené podobe. Túto topánku obulo si už nespočetné množstvo ľudí po celom svete a ani Vy by ste nemali byť výnimkou. ;) Nielen preto, že sú dokonalé, štýlové a nestarnúci , ale aj preto, že sa hodí takmer ku každej príležitosti.

Ak máte radi moderné inovácie klasických kúskov, aj pre Vás máme to pravé. ;) Plátenú klasiku strieda kožená variant , s ktorou môžete vyraziť s kľudom aj do dažďa. Naviac je ozdobená v mieste členku aj zaujímavým opaskom.

Nezabúdame ani na zimné obdobie a pre tých, ktorí sa amerických tenisiek skrátka nechcú vzdať ani v mraze, máme úžasnú, zateplenú formu tradičných tenisiek Converse. Kožíšek vnútri tenisky stopercentne oceníte.

Na záver nechýba ani štýlový tip pre doplnok. K teniskám si totiž môžete zaobstarať aj športovú tašku Converse , ktorú zdobí "All Star" rovnako, ako samotné tenisky.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?