Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Converse - metalické a nadčasové tenisky

  %22. %09. %2016      Zo sveta módy

Topánky Converse sú už takmer legendou, ktorú si obľúbil snáď celý svet a nie je sa čomu diviť, sú pohodlné, kvalitné a jednoducho udržiavateľné a navyše ich môžete kombinovať k rôznym štýlom. A tak rozhodne chápete, že sa stali našou srdcovou záležitosťou.

V poslednej dobe je veľmi populárny štýl ,, Smart and Casual ", pod ktorým si môžete predstaviť pohodlnú eleganciu, kedy sa kombinujú napríklad športové topánky k elegantným, alebo k extravagantným šatám, tylovým sukniam a k jednoduchým topom.Byť different nie je zase tak jednoduché, a tak vám dáme pár typov ako na to. Byť different neznamená, že si zaobstaráte topánky s blikajúcou podrážkou, ale môžete sa vybaviť jednoduchými členkovými conversky v elegantnom prevedení.

Pokiaľ radšej volíte univerzálne farby, sú pre vás tieto tenisky tými pravými. Týmto topánkam dominuje biela perleť a pogumovaná špička septembra striebornými odleskami. Takéto tenisky sa hodí ako k športovým, tak aj k ležérnym outfitom. Pravý opak zase predvádza čierne tenisky so zlatými prvkami.

Tento rok sa rozmohol trend metalických doplnkov. Predstaviť si môžete rôzne tašky a kabelky alebo práve topánky v zlatom, striebornom či bronzovom prevedení.

A značka Converse rozhodne nezostáva pozadu, čo dokazuje kolekcia Chuck Taylor All Star Metallic - tento typ vás ohromí na prvý obutie. Nielen, že sú topánky pohodlné, ale zladíte ich jednoducho k akémukoľvek outfitu.

Konkurenciu metalické kolekcie môžu aktuálne vyrovnať jedine nadčasové tenisky, navrhnuté snáď najznámejším pop artovými umelcom Andym Warholom.

Tieto majú klasický tvar, sú členkové a textilné a zdobia je motív populárny Marilyn Monroe v pestrofarebnom prevedení. Nechýba im ani vyššia guma, zmäkčená vnútorná stielka a pogumovaná špička.

Ak sme vás naladili na vlnu Converse, tak to bol presne náš cieľ. My na ňu ujíždíte už niekoľko rokov ao to viac nás teší, že vám je teraz môžeme ponúknuť aj na našom eshope ...;)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?