Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Converse - ideálna voľba na fesťák

  %21. %06. %2019      Zo sveta módy

Už sa to blíži! Letné festivaly pod holým nebom!

Doba, kedy sa schádzajú partie skvelých ľudí, aby si užili ťažkú pohodu a do svojich sŕdc zaryli skvelé (nielen) hudobné zážitky.

Je jedno, na aký fesťák tento rok vyrazíte, sú veci, ktoré patria neodmysliteľne ku každému. Priatelia, zábava, dobré pitie, dobrá muzika a super outfit! Na fesťákoch totiž platí - "čím viac ideš proti prúdu, tým lepšie". Ale pretože je to festival a nie módna prehliadka, je potrebné myslieť aj na pohodlie. Pre nás "differenťákov" je tento rok jasnou voľbou značka Converse! Poďte do toho s nami!

converse

S Converse od hlavy až po päty.

To, čo si na festival obujete, rozhodne nepodceňujte. Či už ste divák z diaľky alebo sa vrháte do rozbúreného davu, strávite vo vami zvolených topánkach niekoľko hodín, a tak to nesmie tlačiť, škrtiť a byť skrátka akokoľvek nepohodlné. Converse topánky budú vaše nohy svojou pohodlnosťou kolísať, rovnako ako hudobné rytmy vašu dušu.

Aby to ale nebolo len o topánkach, zlaďte s nimi aj hornú časť tela. Tričká Converse skvele sadnú každému, majú univerzálny športovejší strih, sú bavlnená a vyberať je možné zo širokej škály farebných kombinácií. A keď sa večer ochladí, mikina Converse to doladí.

Kam s peňaženkou, kľúčmi, telefónom a ďalšími potrebnosťami? Hoďte ruksak na seba, to vám bude paráda! Converse ruksaky v rôznych tvarových a farebných prevedeniach vám budú vernými spoločníkmi nielen na fesťákoch, ale aj na výletoch a dovolenkách.

 

Converse pre mužov

converse dámske

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?