Heureka
+421 948 079 286 (pracovné dni, 7-15)

Converse - ideálna voľba na fesťák

  21. 06. 2019      Zo sveta módy

Už sa to blíži! Letné festivaly pod holým nebom!

Doba, kedy sa schádzajú partie skvelých ľudí, aby si užili ťažkú pohodu a do svojich sŕdc zaryli skvelé (nielen) hudobné zážitky.

Je jedno, na aký fesťák tento rok vyrazíte, sú veci, ktoré patria neodmysliteľne ku každému. Priatelia, zábava, dobré pitie, dobrá muzika a super outfit! Na fesťákoch totiž platí - "čím viac ideš proti prúdu, tým lepšie". Ale pretože je to festival a nie módna prehliadka, je potrebné myslieť aj na pohodlie. Pre nás "differenťákov" je tento rok jasnou voľbou značka Converse! Poďte do toho s nami!

converse

S Converse od hlavy až po päty.

To, čo si na festival obujete, rozhodne nepodceňujte. Či už ste divák z diaľky alebo sa vrháte do rozbúreného davu, strávite vo vami zvolených topánkach niekoľko hodín, a tak to nesmie tlačiť, škrtiť a byť skrátka akokoľvek nepohodlné. Converse topánky budú vaše nohy svojou pohodlnosťou kolísať, rovnako ako hudobné rytmy vašu dušu.

Aby to ale nebolo len o topánkach, zlaďte s nimi aj hornú časť tela. Tričká Converse skvele sadnú každému, majú univerzálny športovejší strih, sú bavlnená a vyberať je možné zo širokej škály farebných kombinácií. A keď sa večer ochladí, mikina Converse to doladí.

Kam s peňaženkou, kľúčmi, telefónom a ďalšími potrebnosťami? Hoďte ruksak na seba, to vám bude paráda! Converse ruksaky v rôznych tvarových a farebných prevedeniach vám budú vernými spoločníkmi nielen na fesťákoch, ale aj na výletoch a dovolenkách.

 

Converse pre mužov

converse dámske

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?