Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

CONVERSE ALL STAR

Už roku 1917 značka Converse vyrobila prvú verziu All Star. Tieto topánky boli vyvinuté ako obuv na hranie basketbalu. Ale za tie desiatky rokov sa z nich stala najväčšia módna klasika. Kto nemá v skrinke s topánkami Converse All Star, ten akoby nemal nič. Tieto kultové tenisky sa hodia k akémukoľvek outfitu. Converse All Star jednoducho valcujú svet ...

DÁMSKE CONVERSE ALL STAR alebo PÁNSKE CONVERSE ALL STAR

biele Converse

Značka Converse vyrobila svoje prvé All Stary už roku 1917. Boli v prírodnej hnedej farbe a mali čierny lem. Potom v 20. rokoch sa Converse All Star začali vyrábať v plátenej, ale aj koženej verzii. Boli to prvé basketbalové topánky, ktoré sa začali vyrábať naozaj masovo. Severná Amerika si Converse začala zamilovávať, ale stále nie dosť. Avšak, keď roku 1921 do tejto obuvníckej brandže nastúpil bývalý basketbalista Chuck Taylor, tak sa začal meniť svet. Charles "Chuck" Taylor v nich zbadal obrovský potenciál a začal obchádzať USA, aby všetkým ukázal, že je na svete naozaj skvelá basketbalová topánka.

Značku Converse posunul tak ďaleko, že ďalší model už bol pomenovaný priamo po ňom: Chuck Taylor All Star ;) A to sú topánky, ktoré si môžete zaobstarať dodnes. Dnes so stielkou z pamäťovej peny a mnohými ďalšími skvelými vychytávkami, ale stále to sú tie štýlové topánky, s ktorými Chuck Taylor dobil svet.

A tu máte 9 dôvodov, prečo sú Converse tou ideálnou voľbou ;)

  1. Nikdy nevyjdú z módy.
  2. Hodia sa k akémukoľvek štýlu.
  3. Vyrábajú sa naozaj moderné kúsky, ale stále aj tá najklasickejšia klasika.
  4. Nízke alebo tenisky? Vyberie si každý.
  5. Converse All Star niečo vydržia.
  6. Špina a zodratie sú známky, že conversky s vami žijú.
  7. 20 alebo 60? V Converse ste hviezda vždy.
  8. Jar a jeseň je čas, kedy ich znosíte najviac.
  9. Ale aj v lete a v zime sú super ;) K sukni, kraťasom alebo do snehu vo variante s kožušinkou...

>> VSTÚPIŤ DO E-SHOPU CONVERSE ALL STAR <<

Conversky milujeme a tak ich predávame už mnoho rokov. Staňte sa aj vy našimi spokojnými zákazníkmi a vyberte si tie svoje. Radosť si musíte robiť, pretože si to jednoducho zaslúžite.

Tak už neváhajte a ...

>> ZAOBSTARAJTE SI NOVÉ CONVERSE ALL STAR <<