−25 % s kódom EXTRA25Končí o 94 hodín 28 minút
Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Čo nosia celebrity? Desigual! Aj Petra Kvitová

  19. 07. 2014      Zo sveta módy

Celebrity sú pre mnohých vzorom. Tým čo dokázali (ak niečo dokázali), ako žijú, ako sa obliekajú. Poďme sa spoločne pozrieť na hviezdny štýl v podaní farieb. Aj celebrity totiž milujú Desigual ;)

Petra Kvitová a jej slušivé farebné šaty Desigual, zdroj: google.com Petra Kvitová a jej slušivé farebné šaty Desigual, zdroj: google.com

V posledných dňoch mnohými diskutované tenistka Petra Kvitová v slušivých šatách Desigual . Petru poznáme väčšinou v športovom a toto je príjemná zmena. Jej dlhé a vyšportované nohy k týmto minišatám jednoznačne ladia.

Betka Stanková v šatách Desigual, zdroj: google.com Betka Stanková v šatách Desigual, zdroj: google.com

Pôvabná herečka Betka Stanková, známa predovšetkým z muzikálu Rebelové a seriálu Vyprávěj vo svojich obľúbených šatách Desigual. V tomto modeli sa objavila na niekoľkých spoločenských udalostiach alebo v relácii Show Jana Krausa. Jej štíhle ženskej postave tento balónový strih šiat slušia a farby typické pre Desigual jej dodávajú šmrnc.

Režisérka Silvie Dymáková v tope Desigual, zdroj: google.com Režisérka Silvie Dymáková v tope Desigual, zdroj: google.com

Režisérka dokumentárneho filmu šmejd, Silvie Dymáková, si Desigual tiež obľúbila. V tomto farebnom topu Desigual sme ju mohli vidieť napríklad v Show Jana Krausa. Jej prísny vzhľad farebnosť značky Desigual rozjasní, ale zanechá potrebnú eleganciu a glanc.

Moderátorka Mahulena Bočanová v triku Desigual, zdroj: google.com Moderátorka Mahulena Bočanová v triku Desigual, zdroj: google.com

Obľúbená herečka a moderátorka Mahulena Bočanová, ktorú v Desigual môžeme vidieť pomerne často, v tomto prípade zvolila jednoduchý kvetovaný motív tričká, doplnený o ležérne boyfriend jeany. Južanský vzhľad herečky a stredomorská farebnosť značky Desigual sa priamo dopĺňajú. A viete, kde Mahulena Desigual nakupuje? To je predsa jasné;)

Doprajte si aj Vy farebný štýl a hviezdny vzhľad. Celebrity a ich farebné módne outfity pre Vás ďalej sledujeme. Stay tuned;)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?