Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Čo nosia celebrity? Desigual! Aj Petra Kvitová

  %19. %07. %2014      Zo sveta módy

Celebrity sú pre mnohých vzorom. Tým čo dokázali (ak niečo dokázali), ako žijú, ako sa obliekajú. Poďme sa spoločne pozrieť na hviezdny štýl v podaní farieb. Aj celebrity totiž milujú Desigual ;)

Petra Kvitová a jej slušivé farebné šaty Desigual, zdroj: google.com Petra Kvitová a jej slušivé farebné šaty Desigual, zdroj: google.com

V posledných dňoch mnohými diskutované tenistka Petra Kvitová v slušivých šatách Desigual . Petru poznáme väčšinou v športovom a toto je príjemná zmena. Jej dlhé a vyšportované nohy k týmto minišatám jednoznačne ladia.

Betka Stanková v šatách Desigual, zdroj: google.com Betka Stanková v šatách Desigual, zdroj: google.com

Pôvabná herečka Betka Stanková, známa predovšetkým z muzikálu Rebelové a seriálu Vyprávěj vo svojich obľúbených šatách Desigual. V tomto modeli sa objavila na niekoľkých spoločenských udalostiach alebo v relácii Show Jana Krausa. Jej štíhle ženskej postave tento balónový strih šiat slušia a farby typické pre Desigual jej dodávajú šmrnc.

Režisérka Silvie Dymáková v tope Desigual, zdroj: google.com Režisérka Silvie Dymáková v tope Desigual, zdroj: google.com

Režisérka dokumentárneho filmu šmejd, Silvie Dymáková, si Desigual tiež obľúbila. V tomto farebnom topu Desigual sme ju mohli vidieť napríklad v Show Jana Krausa. Jej prísny vzhľad farebnosť značky Desigual rozjasní, ale zanechá potrebnú eleganciu a glanc.

Moderátorka Mahulena Bočanová v triku Desigual, zdroj: google.com Moderátorka Mahulena Bočanová v triku Desigual, zdroj: google.com

Obľúbená herečka a moderátorka Mahulena Bočanová, ktorú v Desigual môžeme vidieť pomerne často, v tomto prípade zvolila jednoduchý kvetovaný motív tričká, doplnený o ležérne boyfriend jeany. Južanský vzhľad herečky a stredomorská farebnosť značky Desigual sa priamo dopĺňajú. A viete, kde Mahulena Desigual nakupuje? To je predsa jasné;)

Doprajte si aj Vy farebný štýl a hviezdny vzhľad. Celebrity a ich farebné módne outfity pre Vás ďalej sledujeme. Stay tuned;)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?