Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Čo na seba na Silvestra?

  %19. %12. %2018      Zo sveta módy

Beháte po obchodoch ako policajti z Kobry 11 po nemeckých diaľniciach a vyberáte ideálny outfit na oslavu Nového roka a nie a nie vám padnúť niečo do oka, alebo sa nemôžete rozhodnúť, v čom sa vlastne po tej náloži vianočných dobrôt budete cítiť dobre ? V tom prípade ste na správnej adrese, my vám totiž dáme niekoľko skvelých tipov na outfit na Silvestra!

outfit na silvestra

Hľadáte perfektný outfit na Silvestra?

Vybrať tú správnu kombináciu oblečenia nie je len tak. Niet sa čomu diviť, dlhé hodiny stojíte pred svojím šatníkom alebo lietate po obchodoch a márne sa snažíte nájsť k sebe dokonale padnúce módne a zároveň pohodlné kúsky. Je jasné, že tento večer sa skrátka potrebujete za každú cenu blysnúť a k tomu potrebujete perfektný look.

Puzdrové šaty

Ak patríte medzi tých šťastlivcov, čo nepriberiete cez Vianoce ani deko, potom si môžete dovoliť šaty na telo, alebo puzdrové šaty s vysokými podpätkami a listovou kabelkou.

Overaly

Overalom nikdy nič nepokazíte, pokiaľ teda ste ,,overalový" typ. Ak doplníte overal trendy sačkom, vysokými podpätkami a zaujímavou kabelkou, môžete vyraziť.

Džínsy, lesklé legíny a sexi top

Klasika, džínsy a flitrový top, je aj na tohtoročného Silvestra povolená, na to zoberte jed. Vedľa ale rozhodne nešliapnete v lesklých koženkových legínach, ktoré sa tento rok opäť vracajú do módy. Veľký úspech slávia flitre, ktoré môžete otáčať a meniť tak farbu kúskov, ktoré máte na sebe.  

Flitrové kraťasy, sukne a jednoduchý top

Flitre a Silvester k sebe skrátka neodmysliteľne patria, to je jasné. A to nielen čo sa oblečenia týka, flitrami a trblietkami môžete ozdobiť aj vašu tvár.

dámske šaty Desigual

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?