Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Čipka - romantická aj sexy

  %23. %07. %2013      Zo sveta módy

Trendom tohto leta je okrem neónových outfitov tiež niečo trochu romantickejšie - čipka. Čipkované vsadky tento rok nájdeme prakticky všade. Čipkované šaty, tielka, sukne aj kabelky.

Či už zvolíte sexy čipkovaný outfit v štýle Great Gatsby alebo voľné čipkové šaty vo vidieckom štýle, nešliapnete vedľa. Obchody sú plné farebných čipkovaných vzorov, ale sexy čierna klasika je nadčasová a nikdy neomrzí. Čierne čipkované koktejlky sú vhodné ako na večer, tak na pracovnú schôdzku. Na párty doplňte šaty o nápadité bižutérne doplnky a listovú kabelku a sexy outfit je na svete. Naopak biele čipkované šaty sú vhodné skôr na denné nosenie a romantický look podčiarknite nenápadnými náramkami či náušnicami.

Čierne čipkované šaty v štýle Great Gatsby (Zdroj: google.com) Čierne čipkované šaty v štýle Great Gatsby (Zdroj: google.com)

Romantické biele čipkované šaty (Zdroj: google.com) Romantické biele čipkované šaty (Zdroj: google.com)

Čipka je tento rok trendy nielen ako materiál ale aj ako vzor. Máte obavy, že čipkované šaty či tričko budú náchylné k poškodeniu alebo budú náročné na údržbu? Zvoľte čipkovú potlač! S čipkovým vzorom môžete svoj šatník rozšíriť ako o šaty či topy, tak aj o legíny či kabelku.

Šaty Desigual s čipkovaným vzorom Šaty Desigual s čipkovaným vzorom

Čipkované legíny Desigual Čipkované legíny Desigual

Či už zvolíte klasickú čipku alebo iba čipkový vzor, ​​určite neurobíte chybu. Majte ale na pamäti, že čipka ako taká je výrazný vzor a mal by byť doplnený už len o jednoduché jednofarebné doplnky. Prajeme príjemné letné čipkovanie :-)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?