Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Čiernobiela nie je nuda!

  %12. %06. %2013      Zo sveta módy

Hitom tohtoročných jarných a letných kolekcií svetoznámych značiek je čiernobiela kombinácia . Čiernobiele variácie sú elegantné, majú punc luxusu a vôbec nemusí byť nudné. V tomto roku jednoznačne zažiarite v čiernobielych šatách s geometrickými tvarmi. Ale pozor - nie každej postave lichotí. Dajte si pozor na vodorovné prúžky, ty si nemôže dovoliť každý. Pre baculky sú vhodné skôr šaty s jednofarebným pruhom na bokoch, ktoré opticky zúži postavu.

Desigual šaty Sara Desigual šaty Sara Rep

Pokiaľ si potrpíte na farby, sú pre vás to pravé čiernobiele šaty s farebným akcentom. Môže ním byť napríklad farebný zips, ktorý celý outfit rozžiari (obzvlášť, keď sa ozdobíte Koral či náramkom vo farbe zipsu). Trendy je aj čiernobiela doplnená o trávovozelené vsadky.

Desigual šaty Eva Rep: https://www.differentfashion.cz/cs/desigual-saty/1335-desigual-saty-eva-rep.html Desigual šaty Eva Rep

Nie ste šatový typ? Nevadí! Spoľahnite sa na svoje obľúbené čierne slimky a doplňte ich čiernobielym trikom voľného strihu. Kombinácia úzkych nohavíc a voľného topu je ležérne a dokáže byť aj čertovsky sexi.

Desigual tričko Pi Rep Desigual tričko Pi Rep

Obchody sú plné čiernobiele, je čas doplniť šatník. Čierna s bielou nie sú len momentálnym módnym výstrelkom, ale rokmi preverenú klasikou, ku ktorej sa môžete vracať každý rok. Príjemné čiernobiele koktejlky si môžete vziať na dovolenku, do práce, na rande aj na večierok. Táto kombinácia totiž nikdy nesklame :)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?