Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Chvíle na trendy spodnú bielizeň

  %06. %04. %2020      Zo sveta módy

3. apríl bol venovaný drobným kúskom nášho šatníka, bez ktorých by väčšina z nás z domu ani nevyšla, a my sme im vzdali hold. Medzinárodný deň spodnej bielizne nás nalákal na to, aby sme omrkli lákavé novinky, zaujímavé akcie a výhodné zľavy. Nenechajte si to utiecť ani Vy!

Vo svetových metropolách môžete v tento deň vidieť napríklad každoročné pochody v spodnej bielizni. A pretože ten pre vás zatiaľ v pláne nemáme, urobíme vám radosť po našom. Nažhavíme vás novými modelmi svetových značiek a neodolateľnými zľavami, ktoré vždy stoja za to. Ak ste teda už nejaký ten piatok premýšľali o tom, že by bolo potrebné doplniť do šatníka niečo nové zo spodnej bielizne, tak práve dnes je ten správny deň. Úlovku zdar!

Bielizeň je to prvé, po čom ráno siahnete, keď sa obliekate. Nemala by byť vnímaná len ako praktický kus oblečenia, mala by byť radosťou. Mala by sa páčiť vám aj tomu, komu ju ukážete. Nemusí, ale môže podliehať najnovším trendom. Môže byť klasická, ale aj netradičná. Ukrytá i priznaná. Záleží len na vás, na tom, ako ju vnímate, aký máte vkus a čo je vám pohodlné.

Uchvátia vás ikonické Calvin Klein modely s logami alebo skôr neopozerané dizajny značky Tommy Hilfiger? Oba tieto módne fenomény ponúkajú obľúbené klasiky, ale aj farby alebo strihy, ktoré každý bielizník oživia. A pretože hlavnú úlohu pri spodnej bielizni hrá stále pohodlnosť, v každom tomto modeli sa budete cítiť ako v bavlnke.
Pokiaľ sa ale radi odviažete, vyskúšajte hravé trenírky značiek Slippsy a Styx, v tých si zaručene užijete domácu pohodu naplno a navyše sa môžete zladiť so svojou drahou polovičkou. Tieto dve značky totiž ponúkajú modely rovnakých dizajnov pre mužov aj ženy.

SlippsyPublikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?