Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Chceme Vám urobiť radosť! Zľava 15% a doprava zadarmo.

  %01. %03. %2021      Zo sveta módy

Robiť si radosť je, v túto neľahkú dobu, prakticky povinnosť. Premýšľali sme, čím by sme vás mohli potešiť ... Čo asi tak poteší každého zákazníka? Zľava! A tak tu pre vás zase jenu máme. Zľava 15% na super módne kúsky, aj tie už zľavnené.

Takže ak ste si robili zálusk na pekný hrejivý svetrík, ale váhali ste, pretože, aj keď rana sú stále chladná, zima sa už chýli ku koncu, teraz už váhať nemusíte, môžete sa v ňom zahriať ešte na pár najbližších dní, pretože cena bude teraz priaznivejšie.

Sklad ale už veľmi rýchlo zapĺňajú aj novinky pre jarnú a letnú sezónu, ktorá klope na dvere. Omrkněte nové šaty na jar od značky Moodo alebo napríklad pohodlné nadčasové tenisky Calvin Klein. Tie by vám v botníku určite chýbať nemali.

Vašej pozornosti by tiež nemali uniknúť doplnky Tommy Hilfiger, pretože designy kabeliek pre novú sezónu za to rozhodne stojí, rovnako ako nové nové vône pre váš domov, a to od obľúbenej značky Yankee Candle, ktorú radi radíme aj medzi TOP tipy na darčeky pre vašich blízkych .

hlavni

Zľava 15% a doprava zadarmo sa Zásilkovna

Už máte svojich favoritov v nákupnom košíku? Nezabudnite teda hneď v prvom kroku objednávky zadať do kolónky y pre zľavy a poukazy čarovné slovko "Zásilkovna". Potom už len stačí kliknúť na nápis "uplatniť", ktorý sa objaví vedľa kolónky a zľava 15% je Vaša!

A prečo je zľavovým kódom zrovna "Zásilkovna"? To je ďalší radosť od nás pre vás. Odo dneška totiž ku zľave dostanete aj dopravu zadarmo, ak bude vaša objednávka v hodnote nad 300 € a využijete práve Zásilkovna. Tá doručí vaše balíky buď k vám domov alebo na akékoľvek zo 4000 výdajných miest.

Zľavu 15% bohužiaľ nemožno využiť na značku Desigual a Anekke. Ďakujeme za pochopenie, na tieto značky Vám vymyslíme nejakú radosť zase nabudúce :-)

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?