Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Česko-slovenské MISS! Sme hrdým partnerom

  %22. %02. %2015      Zo sveta módy

Stali sme sa hrdým partnerom Česko-slovenské MISS. Váš obľúbený internetový obchod Different.cz oblečie finalistky do krásnych šiat Desigual z novej kolekcie. Mediálnym partnerom sa stala naša módna internetová televízia DifferentTV , a tak Vám neuniknú žiadne zábery zo zákulisia. Budeme Vám prinášať rozhovory s finalistkami a veľa zaujímavých informácií okolo súťaže.

Česko-slovenské Miss Česko-slovenské Miss

Castingy na Česko-slovenské MISS začínajú 1.3.2015. Mrknúť môžete na stránky www.cs-miss.eu , kde nájdete ďalšie detaily.

Aj Česko-slovenské MISS je tak trochu "different" rovnako ako my;) Česko-slovenské MISS nerieši, či súťažiaci majú dieťa, koľko meria a ďalšie detaily, ktoré im na kráse a charizmu rozhodne neuberajú.

Tvárou tohto projektu je pre tento rok krásna mamička, modelka, MISS Andrea Verešová, ktorá bude spolu s Mierou Hejda moderovať finálový galavečer.

Projekt Česko-slovenské MISS sa koná pod krídlami neziskové organizácie Krása v srdci a charitatívne poslanie zostáva zachované.

Čoskoro zverejníme príbeh konkrétneho klienta, ktorému tentokrát svojimi darmi spoločne pomôžeme. Tento rok bude pravdepodobne vybraný klient, ktorý potrebuje asistenčného psa. Výcvik psieho asistenta je veľmi nákladnou záležitosťou a práve na tento budeme financie zhromažďovať.

Krása nie je o tom, kto bol častejšie na solárku. Krásu musí mať ľudia aj v srdci. Jedine tak môžeme náš svet urobiť aspoň o málinko krajší. A práve preto sme hrdým partnerom tohto projektu!

A tak sa s nami tešte na Česko-slovenské MISS a nezabúdajte byť "different"!

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?