Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Čarovná kolekcia značky Anekke - India vs. Jane

  %08. %03. %2019      Zo sveta módy

Nová kolekcia značky Anekke práve zaplnila naše sklady. Ale vieme, že nie na dlho, pretože je nádherná. Áno, je božská, plná do detailu prepracovaných, unikátnych kúskov, ktoré si jednoducho neodpustíte. Nech už máte 15 alebo 50 rokov, verte neverte, tejto značke skrátka podľahnete. Nová kolekcia módnej značky Anekke pre jar a leto 2019 predstavuje dve podkolekcie a 4 základné designy. Podkolekcie India vs. Jane. Poďme si predstaviť všetky tie čarovné kabelky, ruksaky, tašky na notebook, peňaženky, kľúčenky a iné krásne módne doplnky.
 
Anekke
 

Anekke India

 
Podkolekcia India má dva designy. Prvý je pestrofarebný, zdobený bábikou Anekke, ktorá si dokumentuje svoje indické zážitky. Druhá pôsobí elegantnejšie, vo svetlejších farbách a zdobí ju výšivka indického slona s logom značky.
 
A čo rozpráva príbeh o vzniku tejto podkolekcie?

,,Svet bol vytvorený, aby sa objavoval. To je to, prečo som ja dobrodružnou dušou, ktorá chce objavovať nové miesta a pokračovať v zbierke zážitkov, ktoré ma čakajú niekde, kde som ešte nebola. Keď ste totiž súčasťou určitého miesta, národa a jeho zvykov, môžete byť oveľa empatickejší a citlivejší. Nadšená a s túžbou po duchovných cestách som dorazila do Indie. India je krásna a magická, očarila ma svojou veľkoleposťou a energiou. India vás oslní a po chvíli sa dokonca cítite byť jej súčasťou. Okamžite som vedela, že to bude výlet, z ktorého budem mať tisíce suvenírov vo forme fotografií a poznámok spoločne so všetkými spomienkami, ktoré by vo mne žili navždy. "

,,Posvätné zvieratá, mierumilovné spolužitie ľudí a neustále tempo života bolo všade okolo mňa. Neodolateľná vôňa korenia, festival farieb, posvätné zvieratá a význam každého maličkého detailu v tejto krajine z nej robí zážitok, v ktorom spochybňujete zmysel všetkého, čo robíte, vrátane svojich hodnôt. A tak sa rozhodnete, skúsiť byť so sebou viac prepojení, byť v súlade s vašimi pocitmi." To rozpráva Anekke, ktorá zanechala svoju životnú cestu po Indii na svojich kabelkách a módnych doplnkoch.
 
kabelka Anekke
batoh Anekke


Anekke Jane


Podkolekcie Jane má tiež dva designy. Prvý design je v púdrovo-béžovo-hnedom prevedení a zdobí ho romantický motív bábiky s knihou a kamienkami. Druhý design je opäť elegantnejší, má béžový základ a do detailu prepracované kvetinovej výšivky.

Anekke rozpráva: ,,Bolo raz jedno malá dievčatko, ktoré rado čítalo. Bola som to ja, Jane. Pre mnoho ľudí znamená čítanie kníh oveľa viac než len koníček. Je to spôsob, ako uniknúť od reality a žiť iné životy. Čítať príbehy znamená snívať, bez toho, aby ste museli zatvárať oči. A pre mňa je to malý čarovný akt, ktorý si môžem užiť kdekoľvek na svete, kedykoľvek počas dňa. "

,,Spomínam si na chvíľu, keď som prvýkrát otvorila knihu a ponorila som sa do prvých stránok. Akoby som priamo počula zvuk písacieho stroja, rozhodne ten príbeh písala žena, ktorá používala písmená a slová k tomu, aby zmenila svet. A to ma naplnilo určitým zmyslom a citlivosťou, hrdosťou, ale aj predsudkami. Od tej chvíle, kedy som sa prvýkrát začítala, sa čítanie stalo mojim rituálom. Predstavte si ten okamih, kedy otvoríte knihu, začítate sa a zrazu sa stanete jej súčasťou. Prežite, milujte, snívajte, plačte, predstavujte si. Žite. Nepochybne neexistuje žiadne iné potešenie, ako je čítanie. Naplňte tašku s vašimi obľúbenými príbehmi, cestujte do cieľa, otvorte ju a straťte sa." To a omnoho viac sa prejavuje na designových módnych doplnkoch tejto podkolekcie.
 
batoh Anekke
taška na notebook Anekke

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?