Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Calvin Klein - spodná bielizeň, ktorá je absolútnym hitom tohtoročnej sezóny

  %01. %11. %2016      Zo sveta módy

Úplným bestsellerom tohto roku sa jednoznačne stáva spodná bielizeň značky Calvin Klein. Svedčia o tom hlavne sociálne siete, kde pod hashtagom MyCalvins tagujete fotky práve v tejto bielizni. A nie je sa čomu čudovať. Spodná bielizeň Calvin Klein je totiž nielen štýlová, ale hlavne kvalitná a pohodlná. Poďme sa pozrieť, o akých kúskoch je reč.

Absolútnym top kúskom je táto podprsenka, zvaná Bralette Lift, ktorá má mierne vystužené košíčky a pohodlný materiál. Spodnú časť lemuje jemná guma s logom značky a na chrbte sú tenké ramienka prekrížené. Táto podprsenka je tak príjemná, že sa budete chcieť občas prekontrolovať, či ste si ju ráno náhodou nezabudli v bielizníku. Dokonale vyzerá v kombinácii s rovnako farebnými nohavičkami.

Veľmi sa nám páči, že v poslednej dobe skôr upadá trend nafúknutých hrudníkov a ženy viac dbajú na prirodzenosť a hlavne komfort, a tak vám miesto extra push-up bohato postačí športová ,,lambáda". Táto športová podprsenka Calvin Klein nedisponuje výstužou, za to drží perfektný tvar a keď si doma vyzlečiete tričko a džínsy a natiahnete na seba len tepláky, rozhodne nebudete za domácu puťku.

Krásny strih predstavuje tento set spodnej bielizne Calvin Klein. Podprsenka je elegantná, nohavičky sú sexy a materiál je nadmieru uspokojivý. Skrátka, túto kombináciu si zamilujete, akonáhle si ju oblečiete. Príjemný a jemný materiál a variabilita ramienok na podprsenke sú už len pomyselnou čerešničkou na torte. A nohavičky Calvin Klein, to je skvost.

Posledný ,,spodný outfit ", ktorý vám chceme predstaviť, je ,,voilá", tento ružový variant bezšvovej bielizne v predĺženom strihu horného dielu. Tento set, dámy, na sebe skutočne neucítite, čo oceníte najmä v období Vianoc, kedy sa vám cukrovinky a rezne derú skrz na skrz a všetko vás tlačí, škriabe a škrtí. Tak v tomto komplete rozhodne nie. Čiže Vianoce len v bielizni Calvin Klein. Alebo Calvin Klein pod stromček? To je tip na darček pre ženy ako stvorený, čo poviete...? ;)

Čo vám ide práve teraz po rozume? Nám len to, že značka Calvin Klein sa naozaj vyznamenala. Nielen, že kolekcia , Basic" predčila naše očakávania, ale tá aktuálna je skrátka bezkonkurenčná, a preto ju všetci tak zbožňujeme. A vy do toho poďte s nami a buďte different... ;)

A ak by ste chceli vedieť viac, mrknite na video v DifferentTV. 

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?