Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Calvin Klein Spodná bielizeň

  %17. %12. %2016      Zo sveta módy

Spodná bielizeň módne značky Calvin Klein sa stáva absolútnym víťazom v súťaži o najpredávanejší spodnú bielizeň a darčeky ako také a nie je sa čomu diviť. Spodná bielizeň od tejto značky je totiž prakticky nesmrteľným trendom. Calvin Klein predstavuje spodnú bielizeň z kvalitne spracovaných materiálov, trendy strihov a pohodlných kúskov. Presvedčiť sa o tom môžete aj na Instagramu, pod hashtag mycalvins , kde nájdete skvelú inšpiráciu. Poďme si jednotlivé kúsky predstaviť.

Podprsenka Calvin Klein

Dôležitou výbavou bielizníku každej ženy je samozrejme dokonale padnúca podprsenka. Bezkonkurenčným kúskom je podprsenka Calvin Klein s jemnou výstužou. Nielen, že robí dokonalý dekolt, ale je nesmierne pohodlná. Calvin Klein však predstavuje športovú verziu podprseniek bez výstuže a dokonca aj bezšvové podprsenky, ktoré ocení každá mlada dievča, slečna aj pani.

Podprsenka Calvin Klein

Podprsenka Calvin Klein

Podprsenka Calvin Klein

Nohavičky Calvin Klein

U značky Calvin Klein je skvelé, že si jednotlivé kúsky môžete ľubovoľne skombinovať, keď teda zvolíte podprsenku, doplníte ju nohavičkami Calvin Klein v rovnakom alebo podobnom dizajne. Nohavičky Calvin Klein ponúka v rôznych strihoch - teda klasický bikini strih, bezšvíkové nohavičky alebo brazilky.

Nohavičky Calvin Klein

Nohavičky Calvin Klein

Tangá Calvin Klein

Pre milovníčky ,, mini nohavičiek "predstavuje značka skvelá tangá Calvin Klein, ktoré rovnako tak ako nohavičky môžete ľubovoľne kombinovať. Calvin Klein tangá vyrába tiež v rôznom materiálovom vyhotovení aj v zaujímavých farbách a strihoch.

Tangá Calvin Klein

Tangá Calvin Klein

Boxerky Calvin Klein

Samozrejme nesmieme zabudnúť na pánov. Pre mužov značka Calvin Klein navrhuje luxusné boxerky v rôznych farbách, dizajnoch i strihoch. Líšia sa aj materiálové prevedenie. O kvalitu a pohodlie nie je núdza, na to ,, vemte jed ". Pánske boxerky Calvin Klein sú teda pre vás jasnou voľbou.

Boxerky Calvin Klein

Boxerky Calvin Klein

Spodná bielizeň Calvin Klein je samozrejme tiež skvelým tipom na darček k Vianociam, k narodeninám alebo len tak pre radosť. ;)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?