Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Bytové doplnky, ktoré oživia vašu domácnosť!

  %12. %05. %2016      Zo sveta módy

Máte niekedy pocit, že to doma nie je úplne ono, že ste si síce pozvali bytovú architektku, ale nie je váš interirér tzv. Dotiahnutá dokonca? Alebo ste si domácnosť vybavovali sami, ale stále tomu niečo chýba? Máme pre vás pár tipov, ktorými svoje hniezdočko dokonale vyladíte. Španielska značka Desigual sa pýši svojou sekcií living a je nutné povedať, že doplnky sú kolekcii od kolekcie krajšie a vychytanejšie. Môžete nimi vybaviť celé bývanie, od predsiene, kúpeľne, kuchyne, detskej a obývacej izby, až po spálňu. Nemenej známa značka Melli Mello vašu domácnosť rozžiari zrovna tak. Ste zvedaví? Tak sa poďte presvedčiť ....

Vstup a predsieň

Sami určite dobre viete, že na vstupe do vášho domova záleží. Keď prídete domov unavení, prajete si príjemné privítanie ao to sa postarajú doplnky značky Melli Mello, ktorá ponúka krásne rohožky a koberce.

kúpeľňa

Dôležitou súčasťou našej domácnosti je bez pochyby kúpeľňa, v ktorej trávime veľa času, a preto by mala byť vybavená tak, aby sme sa v nej cítili príjemne. Pokiaľ ju máte zariadenú v jednoduchých a univerzálnych farbách, rozhodne by ste sa nemali báť trochu experimentovať. S tým vám pomôže značka Desigual, ktorá ponúka širokú škálu farieb a dizajnov medzi uteráky, osušky, žinky , kozmetickými škridlami alebo župany.

kuchyňa

Každá správna gazdinka si potrpia na tom, aby mala dokonale prestreté as tým si už nemusíte lámať hlavu, pretože značka Melli Mello ponúka veľký výber z rady obrusov, obrúskov alebo prestieranie.

spálne

Každý deň začína a končí v spálni, a tak si myslíme, že na jej vybavenie, ktoré zodpovedá kvalite, harmóniu farieb a útulnosti by sme si mali nechať záležať. Čo hovoríte na tieto kúsky z radov vankúšov a obliečok ? My na nich môžeme oči nechať.

Tak čo na to hovoríte? Páči sa vám vidina farebné domácnosti? Tak sa nechajte inšpirovať naším článkom a urobte si radosť ...;)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?