Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Bytové doplnky Desigual Vás uchváti

  %11. %11. %2014      Zo sveta módy

O tom, že značka Desigual robí krásne oblečenie, už viete. Čo Vám ale mohlo uniknúť je, že okrem oblečenia má značka Desigual tiež bytové doplnky . A to nie len tak hocijaké, ale priamo úchvatné! Predstavíme Vám vlnu luxusu doplnkov do bytu, ktorá Vás pohltí :)

Nová kolekcia jeseň / zima 2014 bytových doplnkov Desigual je plná dekoračných vankúšov rôznych tvarov, farieb a veľkostí.

Desigual vankúš Desigual vankúš

Krásne klasické štvorcové väčšie vankúše s motívmi kvetov a geometrických motívov až po abstraktné kvetinové motívy. Tiež guľaté vankúše s motívmi čipkovaných kvetín a v kolekcii nesmú chýbať ani obdĺžnikový tvar a alebo menšie tvar vankúša 30 x 30 cm.

A naposledy čerešnička na torte čo sa týka vankúšov Desigual - roztomilý vankúš v tvare srdca. Čo môže byť krásny tip na darček na blížiace sa Vianoce :)

Desigual vankúš Desigual vankúš

Tieto vankúše Vám rozžiari pokoj a jednoznačne vykúzli úsmev na tvári!

Pokiaľ chcete mať i Vašej posteľ "vystajlovanou", nesmie Vám z bytových doplnkov uniknúť obliečky Desigual . Na výber máte pestrofarebné s kvetinovými motívmi a geometrickým vzorom na modrom podklade.

Desigual obliečky Desigual obliečky

Alebo obliečky s motívom akvarelových malieb a vzorov mandál obohatených kvetinovými motívmi.

Desigual obliečky Desigual obliečky

Obliečky sú vyrobené z bavlneného saténu, ktorý sa nekrčí a je príjemný na dotyk. Rozmery sú 140 x 200cm. Obliečky dodá Vašej posteli šmrnc a energiu do každého nového dňa, tak neváhajte a ponorte sa do snívanie s týmto krásnym obliečkami.

Ďalším kúskom z novej kolekcie Desigual bytových doplnkov je pestrofarebný župan Desigual s veľkou kapucňou a popruhom na previazanie v páse. Vďaka jemnému savému materiálu si ho určite zamilujete a to nielen po kúpaní.

Desigual župan Desigual župan

Máte už vybrané? Ak áno, kliknite na DifferentFashion.cz a osviežte si byt týmito úžasnými bytovými doplnkami a buďte aj s nami different :)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?