Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Bytové doplnky Desigual- kuchynská kolekcia pre radosť z varenia

  %23. %03. %2014      Zo sveta módy

Väčšina z nás trávia pri sporáku viac času než by možno chcela, môžeme si ten čas aspoň spríjemniť. Značka Desigual vytvorila kuchynské sety, ktoré sú originálne a rozžiari každú kuchyňu. Tieto úžasné doplnky do bytu sa robia v kombinácii zástera, chňapka a podložka.

kuchynská zástera Desigual Patch www.differentfashion.cz kuchynská zástera Desigual Patch www.differentfashion.cz

Zástera Patch - tým najdôležitejším pri varení je jednoznačne zástera. Táto pestrofarebná zástera Desigual s geometrickými motívmi má zaväzovanie na chrbte a dĺžku môžete regulovať vďaka spone za krkom. Ide o 100% bavlnu a môžete si byť istí, že s touto zásterou budete v kuchyni len žiariť.

kuchynská rukavica Desigual Mitt Patch www.differentfashion.cz kuchynská rukavica Desigual Mitt Patch www.differentfashion.cz

Chňapka Patch - v tomto farebnom prevedení s rovnakým motívom nechýba ani praktická rukavice alebo ak chňapka, ktorá sa vyrába s motívom iba na pravej strane, z ľavej strany je fialová bez motívu. Chňapka je ale oboustraná a je zo 100% bavlny. S touto chňapkou bude varenie zábavou :)

kuchynská podložka Desigual Floralia www.differentfashion.cz kuchynská podložka Desigual Floralia www.differentfashion.cz

Podložka Floralia - ďalším kúskom do kuchyne je pestrofarebná podložka s motívom Floralia. Rozmery podložky sú 20x20cm a jedná sa o 100% bavlnu.

kuchynská rukavica Desigual Mitt Floralia www.differentfashion.cz kuchynská rukavica Desigual Mitt Floralia www.differentfashion.cz

Chňapka Floralia - k podložke potom sa rovnakým motívom nechýba ani chňapka, ktorá je z druhej strany ružová a má praktické pútko.

kuchynské podložky Desigual www.differentfashion.cz kuchynské podložky Desigual www.differentfashion.cz

Kuchynský stôl môžete rozžiariť aj ďalšími farebnými podložkami Desigual v okrúhlom tvare, ktoré majú tiež pútko na uchytenie a alebo v hranatom tvare s rôznymi motívmi a v kombinácii všetkých farieb. Doplnky do bytu Desigual prežiari Váš domov;)

Stačí si len vybrať podľa chuti;)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?