Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Butterfly Twists - topánky s dôvtipom

  %13. %10. %2016      Zo sveta módy

Butterfly Twists predstavuje originálne skladacie obuv vytvorenú na mieru pre každú aktívnu dámu bez rozdielu veku. Značka ponúka všetky možné typy topánok od balerínok, cez žabky, čižmy alebo tenisky. Balerínky sa navyše dajú poskladať do minimálnych rozmerov, čím sa okrem obuvi na bežné nosenie stávajú prenosnú nevyhnutnosťou všetkých žien, ktoré milujú vysoké podpätky, ale občas si od nich potrebujú oddýchnuť.

Každá módna značka má svoju vlastnú histrorii a ani Butterfly Twists nie je výnimkou. Všetko totiž začalo v roku 2007, kedy sa štyria priatelia Emmanuel ERIBA, Frank ERIBA, Mark Quaradeghini a Philippe Homs rozhodli vytvoriť nápaditú obuv potom, čo si jeden z nich vyskúšal nepohodlie vysokých topánok na vlastnej koži. Páni sa totiž stavili, že prehrávajúci musí stráviť večer na ihlových podpätkoch, a tak sa v roku 2009 zrodila značka Butterfly Twists , ktorá sa počas krátkej doby stala veľmi žiadanou. Páni totiž prišli s nápadom, že vysoká ihlové obuv je naozaj nepohodlná, a tak by každá žena mala nosiť tú pohodlnú v zálohe. A aby to bolo praktické, vymysleli dizajnové balerínky, ktoré sa dajú prakticky zložiť do tašky.

Okrem každodenného nosenia sú Butterfly Twists vhodné tiež na cestovanie, do kancelárie alebo na spoločenské akcie. Okrem balerínok však ponúka aj iné typy. Topánky sú úžasne pohodlné, vyrobené z kvalitných materiálov a hlavne štýlovo prepracované, čiže different. Však posúďte sami.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?