Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Butter Kings - nová značka bytových doplnkov

  %28. %01. %2019      Zo sveta módy

Nový rok - nová značka! Butter Kings má možno zavádzajúci názov, s maslom ale nemá nič spoločné, rovnako tak ju nevytvoril žiadny rozprávkový kráľ. Vyrába ale naozaj kráľovské módne kúsky, ktoré všedné interiéry menia v nevšedné domovy. A to veselými farbami, rozkošnými dizajnmi a hravosťou, ktorej sa medze skrátka nekladú.

Butter Kings

Produkty značky Butter Kings má na svedomí partia nadšencov milujúcich dizajn a kombináciu potrebného s krásnym. Tvorí a ponúka bytové doplnky, medzi ktoré patria napríklad obliečky, dekoratívne vankúšiky, koberce, deky, hrnčeky alebo parádne multifunkčné koše alebo vaky, ktoré možno využiť ako úložný priestor či trebárs pútavý kôš na bielizeň.

Poteší vás iste aj to, že Butter Kings sa zrodila v poctivých českých ručičkách. Všetko je s láskou vyrábané práve u našich bratov, v Českej republike.

Tak rozveseľte svoj domov, svoj deň, svojich blízkych a vlastne aj sami seba. Vtipní jazvečíci, rozkošní buldočkovia, trendy plameniaci alebo dychberúca horská krajina. Dôvtip tejto značke naozaj nechýba, a tak by Butter Kings nemala chýbať ani u vás doma!

Butter Kings Longevity

 

Butter Kings Buldog

Butter Kings Black Wings

Butter Kings Flamingos

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?