Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Buďte štýlová a v teple. Prejdite predvianočný čas v pohode a pokoji.

  %19. %11. %2015      Tipy na Outfit

November už je dávno za polovicou a nás všetkých začína obklopovať atmosféra Vianoc. Na horách už hlásia sneženie. Stále viac a viac sa zábalom do teplých kabátikov a vyzeráme nové čižmy. Skrátka zima je tu a nás čaká nadľudská úloha - pripraviť opäť dokonalé Vianoce s dokonalými darčeky pre svojich najbližších. Skôr, než Vám ale dáme pár tipov, čo svojim najbližším prichystať pod stromček (už čoskoro v budúcom článku), máme malý darček pre Vás.


Najskôr totiž musíte mať to správne vybavenie na seba, aby ste mohli vyraziť na nákupy, do sychravého počasia, do dažďa a vetra. A pritom zostať spokojná, šťastná a tak trochu different. ;) V nasledujúcich riadkoch nájdete skvelé tipy do zimného počasia. A potom už Vám nebude nič chýbať k tomu, aby ste vyrazila na nákupy a zariadila tak dokonalé Vianoce.

Ak potrebujete rozžiariť inak šedivé a daždivé dni, štýlový kabátik Tango Pasion od značky Desigual Vám rozžiari deň na maximum. Spokojná a šťastná sa budete cítiť nielen vďaka krásnej kombinácii veselé ružovej a oranžovej spolu so štýlovou šedú, ale tiež kvôli skvele padnúcemu strihu. Môžete si tak v ňom vyraziť na predvianočné nákupy do obchodného centra, na vianočné trhy do mrazivých ulíc, ale aj na popoludňajšie prechádzku do parku.

Kto iný by mal chápať, že chcete byť tak trochu odlišná od ostatných, vybočiť z davu. Preto je naším ďalším tipom na predvianočný čas nádherný chlpatý kabátik pripomínajúci pončo, ktorý nesie názov Mireia a chváliť sa ním môže Desigual, priamo z rúk návrhára Christiana Lacroix. Krátky kabátik je príjemný, mäkký a zdobený dvojradové bielych koliesok pripomínajúce gombíky. S takým kabátikom sa za Vami otočí nejeden obdivovateľ.
Scotch & Soda pre Vás nachystala tiež nádherný kožušinový kabátik. Tento púdrový kabátik Vás nielen poriadne zahreje, ale navyše si s ním budete pripadať ako v siedmom nebi. V takom kabátiku totiž môžete prejsť celý predvianočný čas, nakúpiť všetky darčeky, pripraviť celé Vianoce a pritom Vám ostane úsmev na perách a spokojný pocit na duši.

Ak potrebujete úplnú istotu, že nezmrznete pri prechádzke vianočných trhov, jasným tipom je potom Desigual Alethea. Len tak Vám totiž tento materiál neprefúkne, navyše zdobenie zamatom vyzerá naozaj veľmi nápadito. Červená farba dodá jas a žiaru do Vašich dní a jemný umelý kožúšok okolo goliera Vám dodá istotu tepla.


Nezabúdajte ani na štýlové doplnky, ktoré Vás zahrejú. Skvelým doplnkom môže byť napríklad Desigual čiapky Eley, ktorá svojím zdobením dokáže naladiť dobrú náladu každý všedný deň. A nebojte, aj rukavice rovnakého vzoru k nej môžete zohnať.Jeden z takýchto kúskov skrátka potrebujete. Robíte to predsa pre dobro Vašich najbližších. ;) Tak pekný november všetkým, úsmev na perách a minimum zhonu Vám praje team Different. :)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?