Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Buďte krásna s doplnkami Desigual

  %24. %10. %2014      Zo sveta módy

V našom módnom okienku Vám dnes opäť prinášame pár tipov na outfity s doplnkami Desigual , v ktorých budete krásna a different;)

Desigual doplnky Desigual doplnky

Prevládajú u Vás v šatníku jednoduchej a väčšinou jednofarebné veci, ale napriek tomu z toho chcete vykúzliť originálne a šmrncovný outfit? Tu máte prvý tip. Zladiť možno i len Desigual doplnky. Ku splývavým jednoduchým zeleným šatám, sme vybrali veľkú tašku Desigual s prevládajúcou modrou farbou, doplnenú zelenou a hnedými koženkovými detaily. K tomu sa krásne hodí väčší Desigual peňaženka s prackou, zápisník a náramok Desigual v rovnakých farbách. Motívy doplnkov nemusí byť vždy rovnaké, záleží čím sa budete orientovat- buď farebnú zladenosť alebo rovnakým motívom.

Desigual a Melissa outfit Desigual a Melissa outfit

O tom, že je modrá hitom tohtoročného leta Vám nemusíme hovoriť. Už aj Hejma to kedysi dávno vedel, keď spieval, že modrá je dobrá. My zvolili tieto žiarivo modré šaty Desigual s krásnymi geometrickými motívmi a zlatou výšivkou Desigual v dolnom rohu, ktorá skvele ladí k zlatým doplnkom. K tomu sme pridali modré Melissy s vykrojeným otvoreným typom do špičky, ktoré hoci sú bez podpätku, pôsobí krásne elegantne a môžete si ich s pokojom na duši vziať k týmto šatám a nemusíte trpieť v podpätkoch: D

Desigual outfit Desigual outfit

Ďalší tip na outfit sa skladá zo splývavé áčkové sukne Desigual s decentnými vzormi v zelenej a fialkovej farbe lemované čipkou. K tomu jednoduché čierne tielko bez vzorov, aby sme zachovali elegantnosť čiernej farby. A chce to nejaké doplnky. Plastový náramok Desigual v rovnakej farbe, plastové topánky Mel v zlatej farbe a zlaté doplnky ďalších značiek. Ideálne outfit takmer na akúkoľvek príležitosť. Ak by to bol outfit do práce či spoločenskejšie akcie, potom k tomu vezmite čiernej sáčko, inak jeansový bundu. A môžete vyraziť :)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?