Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Buďte different - športujte, cestujte, obliekajte sa štýlovo as úsmevom

  %02. %05. %2016      Zo sveta módy

Dnešná doba po nás vyžaduje, aby sme žili zdravo, vyzerali štíhlo, aby sme sa milovali, cestovali a štýlovo sa obliekali. Tieto heslá a tieto výzvy na nás číhajú na všetkých možných blogoch, on-line časopisoch, ale aj v tlači a na sociálnych sieťach. A tak sa všetci snažíme, aby sme tak nejako zapadli.


Ani my nie sme výnimkou a sociálne siete sú našou denné inšpiráciou aj propagáciou zasa našich hesiel. Na Instagramu aj facebooku sa často oháňate heslom #jsemdifferent alebo #budtedifferent, známe hashtag, vďaka ktorým môžete okrem iného vyhrať veľmi zaujímavé ceny. A ktoré samozrejme úzko súvisí aj s vyššie uvedenými heslami, ale nie je to tak úplne ich účel. Naším cieľom je napovedať vám, aby ste sa týmito heslami riadili, ak chcete, ale aby ste to robili inak. Inak ako ostatní, aby ste boli kreatívni, štýloví, aby ste sa cítili dobre a boli šťastní. Pretože v dnešnej dobe by sme sa nemali snažiť zapadnúť v dave, ale naopak v ňom vynikať.

Mnohí z vás to už vycítili a snaží sa tak žiť, ale niekto sa s tým možno ešte nestretol, a tak sme sa rozhodli, odovzdať vám ešte viac. Život totiž nie je len o základných životných potrebách, ale aj o niečom navyše. Niekto miluje zdravé jedlo, niekto sa rád pekne oblieka a niekto má vášeň k cestovaniu, a čo to takto všetko pekne spojiť? Priznávame, že aj náš tím preferuje zdravý životný štýl, pekné oblečenie a mnohí z nás radi spoznávajú novo veci, a tak cestujú. A pretože SME DIFFERENT , rozhodli sme sa urobiť niečo trochu inak, navyše as úsmevom.

V spolupráci s cestovnou kanceláriou sme dokázali prepojiť všetkytieto spomínané podmienky, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť vašich vysnívaných cieľov a našich kladených hesiel #budtedifferent. Cestovná kancelária, ktorá si hovorí CK s úsmevom , čo dokonale snúbi náš spoločný zámer, každoročne usporadúva ozdravné pobyty a športové zájazdy po Čechách, Európe, ale aj po svete. Ponúka obľúbené miesta v našej rodnej krajine, populárne letoviská v zahraničí, ale aj atraktívny exotiku vo svete.

Zdroj: cksusmevem.cz

Cieľovou skupinou sú všetci, ktorí sa neboja cestovať, milujú pohyb a zdravý životný štýl. A tiež tí, ktorí sa radi obliekajú do štýlových a originálnych kúskov a nebojí sa v móde trochu experimentovať. Pretože priznávame, že ,, byť different "nie je ľahké, ale rozhodne je to zábavné a plnohodnotný.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?