Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Brrr. Zachráňte svoje nohy!

  %13. %11. %2017      Zo sveta módy

Zima sa neodkladne blíži, a pretože teplo od nôh je základ, tak pre vás máme skvelé tipy na to, čo sa bude tento rok v zime obúvať. Rozhodne to budú kúsky kvalitné, ktoré vám vydržia aj niekoľko sezón, štýlové a funkčné. Základom však sú teplé ponožky. A pretože čierne a biele klasické ponožky sú nudné, tak pre vás máme tip na veselé a v posledných rokoch veľmi obľúbené Happy Socks.

Happy Socks si u nás obľúbili hlavne muži, ktorí ich radi nosia k štýlu smart&casual, alebo len tak, k čomukoľvek. Sú vhodné teda ako k elegantným, tak aj k športovým outfitom a vôbec sa za ne nemusíte hanbiť. Ba naopak, nechajte ich trčať, vykukovať a upozorňovať na seba. Nosiť ich môžete ako k teniskám, tak aj k lakovkám.

Happy Socks

Akonáhle vás začnú oziabať nohy, mizne aj váš úsmev z tváre. A to je veľká škoda. Nohy v teple sú základ pekného úsmevu. A tak sme si pre vás pripravili výber tých najkrajších zimných topánok EMU a CONVERSE ;) Stačí sa len zamilovať...

Dámske topánky Emu sú vyrábané z veľmi kvalitných a prírodných materiálov. Teda z pravej ovčej kože a vlny. Regulujú teplotu, majú vrstvenú, protišmykovú podrážku, takže sa v nich nohy nepotia, ani v nich nemrznú. Tohtoročná kolekcia prináša veľa štýlov aj farieb, a tak veríme, že si 100% vyberiete!

topánky Emu

Viac inšpirácie nájdete v našom videu na Different TV

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?