Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Bread & Butter - berlínsky módny veľtrh

  %16. %08. %2013      Zo sveta módy

Bread & Butter je tradičný veľtrh módnych značiek, na ktorý majú prístup iba obchodníci v oblasti módy a novinári. Dvakrát ročne ho hosťuje berlínskej letiska Tempelhof. Na pár dní sa obrovská letiskové hala premení vo výstavnej plochu tých najžiadanejších módnych značiek z celého sveta.

Bread & Butter 2013 Bread & Butter 2013

Tohtoročná letná veľtrh sa konal na začiatku júla a my sme samozrejme boli pri tom! Jednotlivé letiskové hangáre ponúka niekoľko módnych stage, od urban štýlu, cez denimové kolekcie, až po tie najluxusnejšie a najštýlovejšie módne značky ako napríklad Fred Perry, topánky Tricker 's a ďalšie. Urban base, teda hlavné módne stage, ponúkala k prehliadnutiu kolekcie jar / leto 2014 tých najobľúbenejších značiek, medzi ktoré patril Desigual , Calvin Klein , Fornarina , Pepe Jeans, Scotch & Soda a mnoho ďalších.

Značka Desigual na Bread & Butter 2013 Značka Desigual na Bread & Butter 2013

Značka Scotch & Soda mala na veľtrhu asi najväčšie a najluxusnejšie stánok Značka Scotch & Soda mala na veľtrhu asi najväčšie a najluxusnejšie stánok

V sekcii obuvi sme sa najviac zamerali na plastové topánky Mel by Melissa a Crocs , ktoré jednoznačne vládli celej obuvnícke časti. Nová kolekcia pre jar / leto 2014 nás úplne nadchla a aj Vy už sa máte na čo tešiť :-)

Stánok topánok Crocs bol neprehliadnuteľný Stánok topánok Crocs bol neprehliadnuteľný

Celá módna udalosť je sprevádzaná programom, ktorý každý obchodník alebo novinár, uvíta - Bread & Butter pre nich ponúka rad módnych prehliadok, neobyčajných tanečných vystúpení. Pre obchodné rokovania je ideálna chillout zóna pri bazéne s kokteilom v ruke.

Na letisku usporiadatelia vytvorili pláž Na letisku usporiadatelia vytvorili pláž

a vlastne aj park ... :) a vlastne aj park ... :)

Bread & Butter nie je len o móde. Je to hlavne jedno veľké pracovné stretnutie pre obchodníkov o trendy životnom štýle, inšpiráciu, stretnutie milých a často úspešných ľudí.

A nám nezostáva nič iné, než netrpezlivo očakávať ďalšie pokračovanie módneho seriálu v podaní berlínskeho veľtrhu Bread & Butter, ktorý sa uskutoční v januári roku 2014. Znovu Vám z neho prinesieme pár fotiek a informácií, čo sa nám pre Vás podarilo dojednať a zariadiť.

A ešte pár fotiek ...

Pohľad zo strechy na vonkajšie zónu veľtrhu Bread & Butter Pohľad zo strechy na vonkajšie zónu veľtrhu Bread & Butter

Hostesky všetkých typov a farieb :) Hostesky všetkých typov a farieb :)

Vystavoval tu aj božský Karl Lagerfeld Vystavoval tu aj božský Karl Lagerfeld

Bolo tu veľa obchodníkov a podarilo sa nám pre Vás vyjednať množstvo noviniek;) Bolo tu veľa obchodníkov a podarilo sa nám pre Vás vyjednať množstvo noviniek;)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?