Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Topánky Melissa - nová kolekcia jar / leto 2017

  %22. %02. %2017      Zo sveta módy

Hurááá, nová kolekcia plastových topánok Melissa je tu a je doslova V.Y.V.O.Ň.A.N.Á.! Módna značka Melissa je našou vášňou už pekne dlho, naše skrinky na topánky praskajú vo švíkoch a tak sme sa tento rok rozhodli, že ďalšie skrinky pristavíme, pretože sme práve naskladnili nové kúsky, ktoré za to stoja.

Čo sa týka aktuálnych trendov, mohutné aplikácie na špičkách sú stále ,,in", do popredia však postupujú kúsky decentnejšie a tak sa trochu vraciame v čase do deväťdesiatych rokov, kedy sa nosili topánky na vysokých platformách. Milé dámy, dovoľte nám, aby sme vám predstavili top kúsky tohtoročnej sezóny.

Sandále na platforme

Uznajte, že tieto sandále na platforme, inšpirované deväťdesiatymi, sú proste ,,top". Decentné prevedenie v extravagantnej výške skrátka nemá chybu. Všetky tieto kúsky navyše disponujú vystlanou vnútornou stielkou a tak sú úplne pohodlné.

Dámske sandále Melissa

Melissa + Vitorino Campus

Originálne topánky sú vždy tie, ktoré niekto navrhol. Melissa, v spolupráci so svetoznámym stylistom Vitorinom Campusom predstavuje unikátne topánky, ktoré pôsobia veľmi luxusne. Decentné aplikácie na špičke v podobe uviazanej mašle s efektnou kovovou prackou skrátka nemájú chybu.

Dámske sandále Melissa

Melissa + Salinas

To, že značka Melissa pochádza z Brazílie dokazuje fakt, že tento rok predstavila špeciálnu kolekciu inšpirovanú plážovou módou. Dôkazom sú tieto skvelé, vystlané sandále, opäť na vyvýšenej platforme so zaujímavými prackami.

Dámske sandále Melissa

Mohutné aplikácie

Samozrejme mohutné aplikácie na špičke tento rok pokračujú. Tieto skvelé sandále s otvorenou špičkou a uzavretou pätou nesú mohutnú mašľu s kovaním a na nohe vyzerajú skvelo. Opäť nechýba zmäkčená vnútorná výstelka a neodolateľná žuvačková vôňa.

Dámske sandále Melissa

Športové sandále

Tohtoročná kolekcia prináša aj športovejšiu verziu voňavých, plastových topánočiek. Sú nimi tieto krásne sandále so zapínaním na suchý zips, s vystlanou stielkou. Pohodlie je garantované.

Športové sandále Melissa

Originálne žabky

Predstavte si, že idete po pláži, slnko vás páli a vy cítite nielen vôňu mora, ale aj vôňu svojich topánok. Takýto zážitok budete mať jedine so žabkami značky Melissa, ktorá tento rok prichádza s rôznymi a skvostnými typmi.

Dámske žabky Melissa

Vybrali sme pre vás pár nových kúskov a dúfame, že sme vás inšpirovali, pretože leto sa blíži a je potrebné sa naň poriadne vybaviť. Nutné dodať, že Melissky vám vydržia aj niekoľko sezón a že ich žuvačková vôňa nikdy nevyprchá.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?