Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

BOTY CROCS JARO/LÉTO 17

  %02. %08. %2017      Different TV CZ / SK

TOPÁNKY CROCS

Ťažko by ste hľadali univerzálnejšie a primeranejšie topánky na letnú dovolenku, ako sú práve štýlové Crocsy. Toľko originálnych modelov a designov, že si nebudete môcť vybrať, ktoré si vezmete so sebou a ktoré necháte doma! Súčasná kolekcia jar / leto 2017 je proste na zožratie...

Výhody Crocsov už ste iste počuli nespočetne krát, avšak opakovanie je matka múdrosti, tak dobre počúvajte (čítajte). Topánky sú krásne ľahučké a z príjemných materiálov, takže nôžky vás nebudú bolieť ani po dlhších výletoch letoviskom. Stielka je navyše ortopedicky tvarovaná, váš doktor bude mať radosť! :)

Tiež ste vždy snívali o tom, že by ste mali viac modelov topánok vo vašom obľúbenom designe? Vaše sny sa práve stávajú skutočnosťou! Designy tejto kolekcie prestupujú naprieč rôznymi modelmi! :) Ách! Tak napríklad súčasný hit, ľahké žabky na vyššej platforme (cca 3,5 cm), k tomu priamo nabádajú!

Metalické prvky alebo jemné ozdobné kamienky? Crocs má oboje! Nechal sa inšpirovať tými najaktuálnejšími módnymi trendmi a aplikoval ich na svoje topánky. To si zamilujete!

Štve vás, keď sa začne niekde niečo odlepovať? Nás teda príšerne. Našťastie sú topánky Crocs odliate z jedného jediného kusu, takže tu nič podobné nehrozí. Prečo to nikoho nenapadlo skôr?...

Nebojte sa šliapnuť do blata! Crocsy sú takmer bezúdržbové, prípadné nečistoty stačí len zotrieť vlhkou handričkou (namočenou v mydlovej vode) a špina je fuč! Znie to ako z teleshoppingu, ale naozaj to je tak jednoduché.

Dávajte si na Crocsy pozor vo veľkých horúčavách, teploty nad 50 °C už by ich mohli poškodiť. Predtým, než sa pôjdete čvachtať do mora, strčte topánky do tieňa a nenechávajte ich na priamom slniečku ;)

TOPÁNKY CROCS

Publikoval: Radek Vandra

Páčil sa vám článok?