Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Boho Chic Štýl alebo nová kolekcia Desigual jar / leto 2017 je B.O.H.O.!

  %24. %02. %2017      Zo sveta módy

Boho Chic štýl sa v poslednej dobe rozmohol v celom módnom svete a nie je sa čomu čudovať. Obľúbilo si ho mnoho dievčat a žien, ktoré sa neboja experimentovať. Dokonca aj svetové osobnosti sú Boho, patrí medzi ne Kate Moss, sestry Olsenové alebo Blake Lively.

Boho Chic je štýl, ktorý spája bohémsky a hippie štýl. Predstavuje neformálnu a uvoľnenú módu, ktorá vyžaduje istú dávku odvahy a citu pre módu. Základnými prvkami sú jednoduché farby, doplnené etnovzormi, korálkami, výšivkami, záplatami, plieškami, cvočkami, brmbolcami, a tak ďalej. Boho sú strapce a čipky, doplnené mohutnými módnymi doplnkami - náhrdelníky, náramky, čelenky, okuliare a kabelky. Dokonalý Boho Chic vzhľad podčiarknete rozstrapatenými vlasmi s drobnými vrkôčikmi.

Desigual bunda

Aby ste boli Boho, nemusíte sa nutne vracať späť do 70. rokov, pretože Desigual v tohtoročnej kolekcii predstavuje aj Boho Chic kúsky a pojal túto tradičnú kolekciu moderným spôsobom. Predstavuje rôzne topánky, bundičky, nohavice, sukne, tričká aj šaty v Boho Chic štýle a my vám ich práve teraz predstavíme. Inšpirovať sa môžete aj v našom videu.

Desigual šaty

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?