Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Bilancia differentroku 2013

  %20. %12. %2013      Zo sveta módy

Rok 2013 sa chýli ku koncu a my už začíname bilancovať. Čo nové sa u nás udialo? Ok, budeme tentoraz bilancovať s Vami;)

nové priestory

Rok 2013 sme začali v nových priestoroch v Plzni, kam sme sa presťahovali už v novembri 2012. Vďaka skladu a novej kancelárii sa nám práca od začiatku roka robila jednoduchšie. Aj obchod v prednej časti si zákazníci z Plzne oveľa viac obľúbili a oceňujú tu náš dizajn, ale aj príjemný prístup atď. Popravde už teraz sa zase nevojdeme, a tak v súčasnosti riešime prestavbu skladu.

Desigual - obchod Plzeň, Rooseveltova 9 Desigual - obchod Plzeň, Rooseveltova 9

Nový dizajn webu

Pracovali sme na ňom 3 mesiace. Ladil detaily, pýtali sa Vás a riešili kam dať aké tlačidlo, ako čo zjednodušiť a ako čo urobiť čo najlepšie pre Vašu spokojnosť. 10.9.2013 v noci našu IT chlapci nakúpili energiťáky a prešli sme na nový dizajn. Všimli ste si toho bez výpadku až ráno a reakcie boli od začiatku moc pozitívne. Tak sme si oddýchli a išli sme ďalej;)

www.DifferentFashion.cz www.DifferentFashion.cz

facebook www.DifferentFashion.cz

Kládli sme si za cieľ prekonať 10.000 fanúšikov na tejto sociálnej sieti. V túto chvíľu Vás je skoro 16.000. Snažíme sa Vás na našom Facebooku baviť, komunikovať s Vami, ponúkať Vám akcie a súťaže. Facebook Vám nezobrazuje všetky naše príspevky, a tak kliknite na našej stránke na "To sa mi páči" - potom "Nastavenia" - a zakliknite "Všetky aktualizácie";) Potom Vám nič neunikne.

Facebook stránka: https://www.facebook.com/www.differentfashion.cz

facebook DifferentFashion.cz facebook DifferentFashion.cz

nové značky

Počas roka sme jazdili po svetových módnych veľtrhoch a hľadali pre Vás ďalšie zaujímavé svetové módne značky. Nadviazali sme spoluprácu s Disaster Designs , značkou culit from Spain . Objednali novej kolekcie značky Scotch & Soda a čakali na Vaše reakcia. Boli pozitívne, tak asi vieme, čo v ČR chýba a čo sa Vám páči. Budeme v tom pokračovať. Tešte sa! ;)

Značky na DifferentFashion.cz Značky na DifferentFashion.cz

módne magazín

Spustili sme módny magazín. Hneď ste si ho obľúbili a začali čítať. Snažíme sa Vám tu radiť a odovzdávať zaujímavé módne skúsenosti. Móda je náš život, a tak sa o všetko, na čo narazíme, radi budeme deliť. Čítajte nás aj ďalej a váš život bude sladší;)

módne magazín módne magazín

Nové sociálne siete

Začali sme s Vami komunikovať aj na:

Instagramu - https://instagram.com/differentfashioncz

Google+ - https://plus.google.com/+DifferentfashionCz

a ďalších ...

Instagram DifferentFashion.cz Instagram DifferentFashion.cz

Platba kartou

Môžete od tohto roku za objednávky na www.DifferentFashion.cz platiť i online platobnou kartou alebo ďalšími platobnými metódami. Je to jednoduché. Len miesto dobierky vyberte GoPay - platba kartou a ďalšími platobnými metódami online. Ešte v tomto kroku ladíme veľa detailov, ale všetko inak veľmi bezpečne funguje.

Different Island

Otvorili sme nový koncept plný tých najkrajších módnych doplnkov svetových značiek Desigual, Disaster a Melissa. Prvý ostrovček Different Island je v OC Olympia Plzeň. Plánujeme nálety aj do ďalších miest. Tešte sa;)

Different Island - doplnky Desigual a Disaster Different Island - doplnky Desigual a Disaster

Different TV

Skoro by sme zabudli. Different TV ste si zamilovali od prvého dňa. Videá, v ktorých Vám predstavujeme detaily jednotlivých produktov, rôzne vychytávky a špeciality z kolekcií našich značiek. Zrazu ste hneď vedeli, že kabelka Desigual sa dá nosiť na 4 spôsoby a že s dokladovníkem od Disaster sa ani vo svete nestratíte;)

Ježiško nám nadelil novú kameru a mikrofóny, tak budúci rok sa Different TV chystáme pozdvihnúť na ešte trochu inú úroveň. A Veronika s nami zostane, nebojte;)

Different TV kanál na Youtube: https://www.youtube.com/differentfashioncz

Different TV Different TV

Samozrejme sa stalo ešte pár prkotina, začalo u nás pracovať pár nových ľudí. Ale stále ťaháme za jeden povraz a nehodláme uhnúť z našej cesty - prinášať do ČR zaujímavé svetové značky, komunikovať s našimi zákazníkmi a robiť to všetko tak trochu DIFFERENT;)

BUĎTE Aj v budúcom roku DIFFERENT S WWW.DIFFERENTFASHION.CZ.

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?