Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Ruksaky Anekke

  %07. %11. %2018      Zo sveta módy

"Batôžkový" trend je v plnom prúde! My differenťáčky už sme mu bezhlavo prepadli, odložili sme kabelky a nadšene siahli po batohoch, ruksakoch a vakoch, každá podľa svojho štýlu. Priznajme si, je to mnohokrát nielen o móde, ale aj o úľave našich chrbtov...

Každá žena to určite pozná. Dennodenne je kabelka plná maličkostí, ktoré vcelku vážia viac, než keby ste do tašky naložila tri tehly. Nejedna z nás si pridá ešte notebook, diáre, knižky a po ceste vezme na druhé rameno ešte nákup, aby sa to aspoň trochu vyvážilo, nie? A chrbát bolí... a ramená bolia... a tiež ruky.

Tak s tým skoncujte s nami! Siahnite po ruksaku, ktorý vám uľaví a navyše v ňom budete šik! Našou novou láskou, o ktorej sa s vami jednoducho musíme podeliť, sú ruksaky značky Anekke! To je skrátka pastva pre oči!

Anekke

Top kúskom je sťahovací batoh Anekke Aviator - praktickosť skĺbená s originálnym designom si získa vašu pozornosť aj vaše srdce! Vyzerá skvele ku športovejšiemu outfitu s teniskami, ale aj elegantnejšiemu modelu.

batoh Anekke Aviator

Ruksak, ktorého kúpu by ste si mali rozmyslieť, ak máte doma dcéru, je maxi ruksak Miss Anekke. Budete ho musieť pred ňou schovávať alebo sa skrátka podeliť! Verte, že je totiž super nielen na vaše bežné nosenie, ale aj do školy, na výlety alebo dovolenky.

Anekke Miss Anekke

Za športovými aktivitami alebo na festival si vezmite určite sťahovací vak, napríklad s motívom talianskych Benátok.

Anekke Bella Venezia

Zdá sa vám, že vidíte rekvizitu z Harryho Pottera? Zrak vás klame, toto je atypický batoh Anekke so zaujímavým tvarom aj detailmi, od ktorých možno ťažko odtrhnúť oči. Pravdou ale je, že naozaj vyzerá ako z čarodejníckeho sveta.

Anekke Aviator

Už vás tiež dostali? Možno hneď po prečítaní odložíte svoju okukanú kabelku na dno skrine a poohliadnete sa po nejakom tom batôžku :-) Ďalšie modely si môžete pozrieť tu https://www.differenta.sk/damske-kabelky-tasky__typ_ruksaky a alebo na našom videu, naozaj je z čoho vyberať.

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?