Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Ruksak miesto kabelky - trend, ktorému dávajú zelenú aj fyzioterapeuti

  %09. %04. %2018      Zo sveta módy

Rýpe do vás partner, že stále myslíte len na parádu? Tentoraz budete mať eso v rukáve! S trendom štýlových batôžkov totiž uľavujete svojmu chrbtu! A tak by ste za nový kúsok do zbierky mala byť skôr pochválená než karhaná!

Čo si budeme hovoriť, dámska kabelka mnohokrát skrýva viac, než čarovný stan v Harry Potterovi. Ako dôkaz stačí, keď ju necháte na pár sekúnd podržať kamarátke alebo svojmu mužovi a po zdesení, "či v tom ťaháte snáď tehly" je jasné, že ukrýva viac, ako dnes už nepostrádateľnú trojku - peňaženku, kľúče, telefón.

Na ramene často nosíme ešte diáre, katalógy, knihy, časopisy, nákup, notebook, náhradné oblečenie, jedlo alebo kozmetické skrášľovadlá. Váha tak rastie a s ňou aj bolesť našich chrbtov, krčnej chrbtice a ramien. A tak sme trend batohov uvítali nielen ako priaznivú zmenu na poli módnych doplnkov, ale aj z hľadiska zdravotného. Verte, že aj ortopéd či fyzioterapeut bude nadšený, keď vás uvidí s batôžkom miesto kabelky cez jedno rameno, keď si mu zas pôjdete sťažovať na bolesť, ktorú si vlastne, my ženy, spôsobujeme týmto samy.

A pretože ruksakom ešte stále neprišli na chuť všetky dámy, dievčatá, ženy, pokúsime sa dokázať, že za to naozaj stoja! Dávno už totiž nie je reč o športových ruksakoch, nevzhľadných tvaroch alebo nekombinovateľných farebných kombináciách. V kurze sú batôžky, ktoré oslňujú hravým designom, nápaditosťou a eleganciou.

V jednoduchosti je krása! To dokazuje aj ruksak Desigual v jemnej, žensky pôsobiacej kombinácii púdrovo ružovej a zlatej. Skvele doplní akýkoľvek outfit, či už športový, ležérny či elegantný a dodá mu správnu dávku romantickosti a originality.

batoh Desigual

Drieme vo vás detská dušička prahnúca po ruksaku s trochou hravosti a nevšednosti? Potom siahnite po značke Anekke a nebudete ľutovať. Ruksaky Anekke v rôznych veľkostiach a romantických designoch sú ideálnymi doplnkami do každého dňa.

batoh Anekke

Leto sa blíži, a tak vás iste čaká nejaký ten hudobný festival, párty na pláži, výlet alebo dovolenka. Za letným dobrodružstvom sa vyberte s týmto batôžkom Desigual v Boho chic štýle, bude vám praktickým a krásnym spoločníkom.

farebný batoh Desigual

Opomenúť nemožno ani ruksak Tommy Hilfiger lákajúci puncom luxusu a elegancie. Decentná farebná kombinácia, zlaté kovanie a dych berúci design krásne doplnia elegantné outfity na pracovné aj romantické stretnutia.

batoh Tommy Hilfiger

Nebojte sa teda zmeny a schovajte občas kabelky na dno skrine! Siahnite po batôžkoch, ktoré hýbu módnym svetom!

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?