Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Balerínky ako základ botníku

  %12. %07. %2013      Zo sveta módy

Tiež sa každú zimu tešíte, až bude zase jar a prezujete sa z čižiem do balerínok ? Už pekných pár rokov sú balerínky absolútnym hitom a ideálne topánkou od jari do jesene. Balerínky vládnu našim letným botníkům a nikdy ich nie je dosť. Francúzi, ako uznávaní módne znalci zastávajú tvrdenie, že ak by žena mala mať len jedny topánky, potom by to určite mali byť práve balerínky. Ich tvar je nadčasový, iba ľahko inovovaný s každou novou módnou sezónou.

Tých farieb a tvarov, kto si má vybrať ?! Tohtoročným hitom sú "mušketierka", teda balerínky s drobným presahom cez priehlavok. Pre drsnejšie módne nátury sú zase v kurze punkovej typy, s cvočkami všetkých farieb a tvarov.

balerínky Mel Balerínky Mel - " mušketýrky "

Punkovej baleríny Melissa Punkovej baleríny Melissa

Pokiaľ si potrpíte na kvalitu a luxus, nemali by vo Vašom botníku chýbať nejaké tie klasické, nadčasové balerínky. Inšpiráciou môže byť napríklad aktuálnej jesennej kolekcie Melissa, ktorá posunula úroveň balerínok o úroveň vyššie. A to ako výškou - drobným podpätkom, tak celkom iste tiež luxusným vzhľadom.

Luxusné balerínky Melissa Luxusné balerínky Melissa

Na svoje si prídu tiež športové typy žien, ktoré svoje nôžky iste rady obúvajú do pohodlných a tvarovo univerzálnych balerínok, ktoré ponúka tento rok napríklad kolekcie Crocs.

Športové baleríny Crocs Športové baleríny Crocs

Obliekate sa rady do čiernej alebo ďalších tlmených farieb? Nepotrpíte si na farebné oblečenie, ale na leto hľadáte nejaký ten farebný úlet? Potom si prídete na svoje s balerínkami Desigual , ktoré sú veselé a praktické navyše! Po vnútornom obvode topánky je gumička pre pohodlné nosenie a vnútorná stielka je z brúsenej kože.

Farebné balerínky Desigual Farebné balerínky Desigual

Horúce letné dni? Žiadny problém! Siahnite po dierovaných balerínkach Mel či Melissa, ktoré Vám okrem pohodlného a štýlového obutie ponúka aj bezproblémovú údržbu. Tak už máte vybrané aj Vy? ;)

Dierované balerínky Mel Dierované balerínky Mel

Pohodlné balerínky Melissa Pohodlné balerínky Melissa

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?