Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Back To School so značkou Santoro

  %19. %08. %2021      Zo sveta módy

Začiatok školského roka je už za rohom. A ten prináša deťom kopu radosti, kamarátov, nové zážitky a novú školskú výbavu, s ktorou bude každý školský deň o niečo veselší.

My máme super školskú výbavu hlavne pre malé princezné. Značka Santoro so svojimi Gorjuss bábikami prináša neustále nové kolekcie, ktoré malé slečny milujú. A teraz je to tu opäť! Novinky, ktoré si získajú dievčenskú pozornosť i srdce. Každé dievčatko ich bude chcieť a kombinovať tak, aby ich zbierka Santoro bola čo najväčšia.

Santoro

Začať by sme mali s ruksakmi, ktorý potrebuje každý školák. Ruksaky Santoro majú vypolstrovaný chrbát aj popruhy, čo ocenia nielen deti, ale aj ich rodičia. K nemu by nemal chýbať super peračník, plný pier, pasteliek, fixek a ďalších potrebnosti. Vyberať môžete z dvojposchodových, trojposchodových aj jednoduchých na zips, kam sa písacie potreby len nahádžu.

Dievčatká tiež určite potešia písacie sady, v ktorých nájdete aj roztomilé zápisníky, strúhadlá alebo gumy. K výbave do školy je takisto možné zladiť peňaženku alebo kľúčenku. Malé slečny sa tak budú môcť chváliť celou zbierkou danej Gorjuss edície.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?