-20% ZĽAVA s kódom EXTRA20 GAP A UNDER ARMOUR!Končí o 48 hodín 1 minút
Heureka
+421 948 079 286 (pracovné dni, 7-15)

Back To School so značkou Santoro

  19. 08. 2021      Zo sveta módy

Začiatok školského roka je už za rohom. A ten prináša deťom hŕbu radosťou, kamarátov, nové zážitky a novú školskú výbavu, s ktorou bude každý školský deň o niečo veselšie.

My máme super školský výbavu hlavne pre malé princezné. Značka Santoro so svojimi Gorjuss bábikami prináša neustále nové kolekcie, ktoré malé slečny milujú. A teraz je to tu znova! Novinky, ktoré si získajú dievčenské pozornosť i srdce. Každá dievčatko je bude chcieť a kombinovať tak, aby ich zbierka Santoro bola čo najväčšia.

Santoro

Začať by sme mali u batohov, ktorý potrebuje každý školák. Batohy Santoro majú vypolstrovaná chrbát aj popruhy, čo ocenia nielen deti, ale aj ich rodičia. K nemu by nemal chýbať super peračník, plný pier, pasteliek, fixek a ďalšie potrebnosti. Vyberať môžete z dvojposchodových, trojposchodových aj jednoduchých vreciek na zips, kam písacie potreby len ľahko nahádžeme.

Dievčatká tiež určite poteší písacie sady, v ktorých nájdete aj roztomilé zápisníky, strúhadlá alebo gumy. K výbave do školy tiež možné zladiť aj peňaženku alebo kľúčenku. Malé slečny sa tak budú môcť chváliť celou zbierkou danej Gorjuss edície.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?