Heureka
+421 948 079 286 (pracovné dni, 7-15)

BACK TO SCHOOL

  27. 08. 2018      Different TV CZ / SK

Santoro London

Všetci malí školáčke už zase čoskoro zasadnú do lavíc a budú sa chváliť spolužiakom svojimi novými pomôckami. Preto pre vás máme pár tipov, ako vytvoriť unikátny školský kolekciu.

Základom každej výbavy je bezpochyby aktovka. Santoro London ponúka hneď dve varianty. - väčšie a menšie prevedenie. Väčší aktovka má nejednu výhodu oproti mal. Tou hlavnou sú kolieska. Preto sa nemusíte báť, že školáčke budú ťahať všetky učebnice, peračník, desiatu, ... na chrbte. Jednoducho ho položí na zem, vysunúť držadlo a hneď môžu vyraziť. Samozrejme do školy či na nejaký výlet pred koncom prázdnin.

Ďalšou dôležitou vecou je peračník. Santoro London ponúka hneď niekoľko variantov v podobe jednoposchodového, dvojposchodového či trojposchodového peračníku. Okrem úžasného dizajnu a praktickosti sú tieto peračníky maximálne vybavené. No nie je to úžasné?

Nezabudnite tiež na   kvalitné prezuvky, predsa len v nich deti strávia niekoľko hodín denne. Napríklad šibalské Crocs, z ktorých Vaše dieťa bude skákať radosti.

Crocs

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie