Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

BACK TO SCHOOL

  %27. %08. %2018      Different TV CZ / SK

Santoro London

Všetci malí školáčikovia už zas čoskoro zasadnú do lavíc a budú sa chváliť spolužiakom svojimi novými pomôckami. Preto pre vás máme pár tipov, ako vytvoriť unikátnu školskú kolekciu.

Základom každej výbavy je bezpochyby aktovka. Santoro London ponúka hneď dve varianty - väčšie a menšie prevedenie. Väčšia aktovka má nejednu výhodu oproti malej. Tou hlavnou sú kolieska. Preto sa nemusíte báť, že školáčikovia budú ťahať všetky učebnice, peračník, desiatu... na chrbte. Jednoducho ho položia na zem, vysunú rúčku a hneď môžu vyraziť. Samozrejme do školy, ale aj na nejaký výlet pred koncom prázdnin.

Ďalšou dôležitou vecou je peračník. Santoro London ponúka hneď niekoľko variantov v podobe jednoposchodového, dvojposchodového či trojposchodového peračníku. Okrem úžasného dizajnu a praktickosti sú tieto peračníky maximálne vybavené. No nie je to úžasné?

Nezabudnite tiež na kvalitné prezuvky, predsa len v nich deti strávia niekoľko hodín denne. Napríklad šibalské Crocs, z ktorých Vaše dieťa bude skákať radosťou.

Crocs

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?