Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

August - čas svadobných outfitov

  %28. %08. %2017      Zo sveta módy

Všimli ste si, že najviac svadieb je každý rok v auguste? Prečo tomu asi tak je? Pretože je to 8. mesiac a magická sedmička sa považuje za irelevantné? Alebo preto, že je august mesiacom znamenie kráľa zvierat, ktorý symbolizuje silu a ochranca svojej svorky? Že je v auguste väčšinou každý víkend ideálne počasie? Alebo jednoducho preto, že sa chce?

Či už je to akokoľvek, je to jedno, august sa totiž blíži k zdarnému koncu, a ak ste ani na jednej svadbe neboli, pozývame vás na ňu práve teraz, a to konkrétne do jej zákulisia. Poďme sa pozrieť späť do minulosti na to, čo sa tento rok na augustových svadbách nosilo.

V poslednej dobe svadobčania nosia tematicky farebné outfity. Čo znamená, že si snúbenci vyberú farbu a svadobčania sa ,, vystylují "podľa zadania. Nie je to však pravidlom. My pre vás máme tip na svadobný outfit v nenáročnom farebnom štýle, a to v podobe decentných, krajkovaných šiat Desigual s farebnými prvkami. Šaty sme doplnili lesklými topánky na kline Melissa , originálnym listovou kabelkou od Calvina Kleina a nadčasovými šperky Ops! Objects . Je skvelé, že ak zvolíte tento outfit, neurobíte chybu, pretože ho môžete využiť na mnoho iných príležitostí.

Ďalším tipom na svadobné outfit je táto svieža kombinácia vo farebných odtieňoch. Šaty Desigual v kombinácii s balerínkami Melissa a šperky Desigual v univerzálnych farbách, ktoré k sebe perfektne ladia.

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?