Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Aróma difuzéry Woodwick

  %09. %09. %2019      Zo sveta módy

Aróma difuzéry sú v domácnostiach stále obľúbenejšie. A tak aj populárna značka WoodWick predstavila svoj rad tyčiniek v elegantných sklenených fľaštičkách, ktoré prevoňajú váš domov na dlhé hodiny a navyše vďaka svojmu dizajnu pôsobí ako krásny interiérový parfum.

aróma difuzéry Woodwick

Flakón difuzéra WoodWick je naplnený vonnou esenciou, do ktorej vložíte steblá, tie do seba nasiaknu kvapalinu a dostanú potom vami zvolenú arómu do ovzdušia. Intenzita vône je závislá na počte stebiel, ktoré ste do difuzéra vložili. Ak ho teda používate vo väčšej miestnosti, nebojte sa využiť tyčiniek viac. Naopak, v malých miestnostiach z počtu radšej uberte, aby uvoľňujúca sa vôňa nebola príliš silná, a tým až nepríjemná. Vždy by vás uvoľnená aróma mala skôr upokojovať, navádzať na relaxáciu a vytvárať príjemnú atmosféru.

Difuzér podľa ľubovôle môžete používať nielen v uzavretých priestoroch, ale napríklad aj na terase, keď si s rodinou či s návštevou užívate svoju chvíľku pohody, napríklad pri káve.

WoodWick aróma difuzéry majú navyše odnímateľnú etiketu, po ktorej zlúpnutí flakón pôsobí ešte viac ako krásna dekorácia s príveskom s logom. Máme v ponuke širokú škálu vôní, ktoré očaria vaše zmysly.

Woodwick

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?