Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Anekke - španielska značka netradičných módnych doplnkov

  %16. %05. %2017      Zo sveta módy

Sme módny eshop milujúci veci, ktoré sú tak trochu iné. A pretože vtipných a originálnych kúskov nie je nikdy dosť, naskladnili sme pre vás novú značku Anekke, ktorá je plná prekvapení. Ponúka všelijaké doplnky, ktoré si zamilujete nielen vy, ale aj vaše dcéry, vnučky alebo mamičky, skrátka ženy všetkých generácií.
 
Anekke je značka pochádzajúca zo Španielska. Aj napriek tomu, že je španielska kultúra veľmi temperamentná, predstavuje táto značka romantické až nostalgické modely. Poznávacím znamením Anekke sú, podobne ako u značky Santoro London, zasnené bábiky. Kreslené dievčatá vo vintage štýle nájdete teda na všetkých produktoch naprieč rôznymi kolekciami. Každá kolekcia je iná, a tak môžete jednotlivé doplnky ladiť a postupne zbierať.
 
Anekke ponúka rôzne tašky, kabelky, ruksaky, puzdrá, kufre, ale aj zápisníky, ceruzky, prívesky alebo hrnčeky a dáždniky, ktoré zdobia zaujímavé detaily v podobe rôznych nášiviek, záplat, patchworkových motívov, ozdobného štepenia a iné. Čo jasne dokazuje táto skvostná dámska kabelka Anekke.
 
kabelka Anekke

Módne doplnky Anekke sú v prvom rade kvalitné, precízne spracované a až čerešničkou na torte je nápaditý design.
Produkty tejto značky sú tiež vhodným tipom na darček, o ktorý si môžete povedať, alebo ho sami darujete. Sú cenovo dostupné a vždy potešia. Ako napríklad táto štýlová peňaženka Anekke .
peňaženka Anekke

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?