Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Anekke - kolekcia Aviator a Miss Anekke 2018

  %31. %10. %2018      Zo sveta módy

Španielskou módnu značku Anekke sme si obľúbili najmä pre jej neopozeraný dizajn a detailné spracovanie. Nadčasové módne doplnky značky Anekke sú must have kúskom aj tohtoročnej jesene. V tomto článku vám predstavíme novú kolekciu, ktoré neodoláte.

Značka Anekke aj pre tohtoročnú jeseň a zimu prichádza s dvoma typmi - Aviator a Miss Anekke. Obe podkolekcie hrajú jesennými farbami. Sú detailne prepracované a väčšinu kabeliek, tašiek a batohov zdobia prívesky. Všetky kúsky sú dodávané v špeciálnom protiprachové vrecka, a tak ich môžete vždy bezpečne a pohodlne uschovať. Anekke nie sú len kabelky a batohy, ale aj tašky na notebooky, púzdra, peňaženky alebo napríklad dáždniky.

Anekke Aviator

Podkolekcie Aviator je inšpirovaná bežným ľudským životom. Mala by predstavovať vzrušenie a nadšenie preto, urobiť niečo bláznivého. Mala by evokovať taký pocit, ako keď urobíte niečo bláznivého, niečo, na čo už dlho zbierate odvahu. Ako keď prvýkrát letíte malým lietadlom a vnímate každý jeho centimeter. Vnímate vrčanie motora, vzlet i pristátie úplne inak ako v klasickom Boeingu. Dosiahnuť svojich snov a cieľov niekedy nie je ľahké, je potrebné veľké odvahu k prekonaniu všetkých strachov a pochybností, ale tá voľnosť a vnútorné naplnenie, ktoré človek v tej chvíli zažíva, je na nezaplatenie. Toto všetko a oveľa viac sa odráža na jednotlivých dizajnoch módnych doplnkov Anekke Aviator.

kabelka Aviator

kabelka Anekke

Miss Anekke

Podkolekcie Miss Anekke symbolizuje životnú cestu, ktorá by mala byť naplnením vašich prianí a snov. Miss Anekke je nezávislá, slobodná a šťastná, pretože vie, že na každý problém existuje riešenie. Život je hra a všetky hračky sú schované v magickom kufríku, stačí sa len správne sústrediť a pozorne prečítať herný manuál. Milujte svoju predstavivosť, buďte Miss Anekke.

kabelka Anekke

kabelka Anekke

Viac inšpirácie nájdete na Different TV !

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?