Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Anekke - jedinečné doplnky pre malé aj veľké rebelky

  %05. %04. %2018      Zo sveta módy

Módna značka Anekke vznikla v jednej rodinnej firme v slnečnom Španielsku. Predstavuje netradičné módne doplnky pre romantické duše všetkých vekových kategórií. Pýši sa jedinečnými designmi, kvalitným spracovaním a detailmi, ktoré tvoria dokonalý neopozeraný celok.

Značka svoje modely predstavuje vždy v niekoľkých kolekciách tak, aby sa produkty krásne dopĺňali. Hlavným prvkom ale vždy býva roztomilá bábika. Každá kolekcia ponúka niekoľko rôznych kabeliek od väčších cez rameno, po malé crossbody, taktiež ruksaky, tašky na notebook alebo cestovné tašky, peňaženky, dáždniky či písacie potreby.

Doplnky sú koženkové, majú pevné aj jemné textílie a ďalšie vysoko kvalitné materiály. Zdobia ich precízne spracované detaily, výšivky a potlače, do ktorých sa proste a jednoducho zamilujete. Značka Anekkeromantického ducha, je nežná, nevinná, zasnená, ale aj upokojujúca. Nosia ju malé princezné, dievčatá, ale aj dospelé ženy milujúce originálne doplnky a designy. Nová kolekcia Anekke pre jar / leto 2018 predstavuje dva designy. Liberty a Bella Venezia.

Anekke Liberty

Kolekcia Liberty nesie výrazné pastelové farby, bábiku a mala by predstavovať ľudské voľnomyšlienkárstvo. Značka tento design doslova prezentuje takto: ,,Je potrebné si uvedomiť, že za makmi existujú rastliny, ktorých korene siahajú hlboko do zeme a prekonávajú aj nepriaznivé počasie. Ak sú ošklbané, zase dorastajú, ako by sa pokúšali silno vyraziť do svojich snov. Sú to buriny, ktoré pripomínajú, že krása spočíva v improvizácii - byť a cítiť sa slobodne. Žiť bez strachu, hanby a komplexov. Smejte sa, šírte radosť, nebojte sa snívať a prebúdzať sa s nádejou šíriť túžbu po živote, s vášňou byť slobodní, byť takí akí chcete, aby ste boli. " A táto slobodná myšlienka sa premieta na designe Liberty.

Anekke

peňaženka Anekke

Anekke Bella Venezia

Hoci sa jedná o španielsku značku, kolekcia Bella Venezia predstavuje talianske Benátky. Design tejto podkolekcie má vyvolať v ľuďoch cestovného ducha, chuť spoznávať nové kultúry a prekonávať jazykové bariéry. Doslova hovorí: ,,Cestovanie je slovo, ktoré závisí na tom, kým alebo kedy je používané. Je zvláštne, že jedno slovo môže mať vo svete úplne iný význam. Je to niečo, čo by sme nikdy nemali prestať robiť - komunikovať. Každá cesta je príbeh, osobná výzva. Spoznávajte nové miesta, jazyk, zvyky a rôznych ľudí. Pretože nie je miesto, ktoré je pre nás dôležitejšie, je to hlavne o pocite, ktorý pri cestovaní vzniká. Pocit, ktorý nás núti cítiť sa súčasťou tejto skúsenosti, dobiť našu myseľ i ducha. Ak chcete vedieť viac a lepšie spoznať sami seba - cestujte. Každá cesta, ktorú podniknete, vás trochu zmení, posunie, a tak nikdy neprestávajte. V skutočnosti ide len o to, sa rozhodnúť, že niekam odídete. Koniec koncov sa nakoniec vrátime so svojimi kuframi nabitými novými skúsenosťami a spomienkami, na ktoré nikdy nezabudneme."

kabelka Anekke

kabelka Anekke

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?