Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Ako zladiť kabelku O bag s vašimi obľúbenými outfitmi?

  %06. %02. %2019      Zo sveta módy

Ako zladiť kabelky O bag s vašimi outfitmi? Na to sa nás často pýtate. Možno preto, že si neviete rady, tak si túto nadčasovú kabelku ani nekúpite. V tomto článku vám ale poradíme. Vybrali sme pre vás hneď niekoľko outfitov, ktoré vám už napovedia.

O bag

Plastové kabelky módnej značky O bag určite už všetci dobre poznáte. Jedná sa o revolučnú značku predstavujúcu kabelky, ktoré si môžete zostavovať podľa vlastnej fantázie. Vieme, že to ale nie je ľahké, vybrať si z tak veľkého množstva, a tak sme si na eshop pre vás niekoľko zaujímavých kabeliek O bag rovno zostavili, aby sme vás inšpirovali. Pokiaľ si zaobstaráte celý komplet, do ktorého len dokúpite vnútornú tašku, tak si po čase môžete jednotlivé komponenty obmeniť. No a ako potom celú skompletizovanú kabelku ladiť k jednotlivým outfitom?

Kabelku O bag, hoci sa jedná o plastový materiál, zladíte skrátka ku všetkému, nech už zvolíte športový, elegantný, alebo business outfit. Krásne ladí, ako k letným šatám Desigual, tak aj k mikinovým šatám Differenta Design. Obliecť si môžete ale aj lesklé legíny so športovou mikinou a doplniť outfit kabelkou v tónoch mikiny. Vôbec sa nebojte kombinovať farebné rúčky s farebným telom, budete mať veľmi zaujímavý štýl, ktorého si nejeden okoloidúci všimne. To hlavné a oveľa viac sa dozviete v nasledujúcom videu.

Viac inšpirácie nájdete v našom videu na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?