Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Ako sa obliecť na Valentína?

  %21. %01. %2019      Zo sveta módy

Za necelý mesiac tu máme sviatok všetkých zamilovaných, sviatok sv. Valentína. A aj keď je to skôr americký sviatok, tak si poďme priznať, že aj my ho skrátka radi slávime. Už len preto, že sme radi, že máme tú svoju drahú polovičku a že si v tento deň už dávno zabehnutý stereotyp môžeme trochu okoreniť. Či už sviatok slávite alebo nie, pripravili sme pre vás pár tipov na outfit, ktorý vás podľa nás minimálne donúti k zamysleniu, že by ste si tento sviatok proste a jednoducho mali osláviť.

Dámske valentínske outfity

Pre dámy máme hneď niekoľko typov. Rozhodne by ste mali brať do úvahy, milé dámy, že muži na ženách všeobecne milujú šaty. Robia totiž zo žien ženy. To je fakt. Zabodovať by ste mohli netradičnými dámskymi šatami Desigual, rozhodne by mohol stáť za hriech aj dámsky overal od tejto módnej značky Desigual. A v neposlednom rade by ste nemali zabudnúť na nádherné dámske spodné prádlo Calvin Klein. Keď si potom večer pôjdete ľahnúť, oblečte sa do sladko roztomilého a zároveň sexy pyžamka od značky Calvin Klein a verte, že váš Valentín neodolá.

dámske šaty Desigual

dámsky overal Desigual

spodná bielizeň Calvin Klein

 

Pánske valentínske outfity

Páni, módu na Valentína rozhodne nepodceňte a vytiahnite sa so zaujímavou pánskou košeľou Desigual. Vyberať môžete z rôznych designov. Nová kolekcia Desigual pre jar a leto 2019 je plná nápaditých kúskov, ktoré vaša drahá polovička rozhodne ocení. V tejto originálnej košeli a s kvetinou v ruke na Valentína bezpochyby zabodujete.

pánska košeľa Desigual

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?