Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Módna Poradňa

Ako sa naučiť chodiť na podpätkoch?

  %01. %02. %2017      Všeobecné otázky

Dobrý deň,

celý život nosím tenisky, ale sú príležitosti, kedy je potrebné nasadiť podpätky, mám však veľký problém, neviem v nich chodiť, mali by ste pre mňa nejakú radu?


Simona Nováková

odpoveď

Milá Simona,

podpätky sú sexy, uberajú nám kilá a muži ich na nás milujú. To je holý fakt. Pravdou je, že veľa žien podpätkom nemôže prísť na chuť a ani sa nie je čomu diviť, keď žena zvolí topánky nekvalitné a neštandardnú výšku, cíti sa v nich nepríjemne, nielen, že v nich nedokáže prirodzene chodiť, ale navyše ju z nich bolia nohy. Ale nemajte obavy, že by sme na niečo neprišli.

V prvom rade je potrebné vybrať správnu výšku, ak ste do teraz chodila len v teniskách alebo balerínkach, je nezmysel voliť podpätky vyššie ako 10 cm. Pri výbere dbajte na to, aby vás nijako netlačili, ale nesmú sa ani vyzúvať. Zvoľte veľkosť tak akurát. Nemala by ste sa unáhliť, topánky v pokoji otestujte, prechádzajte sa v nich, pohupujte sa, skúšajte všetky možné pohyby, pokiaľ si nie 100% istá.

Akonáhle dorazíte domov, obujte topánky, vypnite hruď, zatiahnite bruško, zarovnajte chrbát a vykročte ústrety novému dobrodružstvu, uvidíte, že za niekoľko minút si budete istá ako profesionálna modelka na módnom móle.

Pekný deň, Nikol z www.differenta.sk