Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Módna Poradňa

Ako nosiť vysoké čižmy?

  %01. %03. %2018      Ako sa obliecť

Dobrý deň,

zaobstarala som si tento rok konečne vysoké čižmy nad kolená, pretože je to obrovský módny trend a ja chcem ísť s dobou. Mám ich v skrinke už mesiac a na nohách som ich mala iba raz, neviem si totiž veľmi rady s tým, ako ich správne nosiť. Poradíte mi?


Andrea Kolmá

odpoveď

Milá Andrea,

faktom je, že vysoké čižmy nad kolená sú tento rok viac v kurze ako vlani a že prinášajú nielen dramatický, ale aj praktický pohľad na módu. Ako ích teda nosiť, aby nepôsobili provokatívne a nevkusne, ale naopak zmyselne a elegantne?

Pravdepodobne jeden z najlepších spôsobov, ako nosiť čižmy nad kolená, je ako s mini sukňou, tak aj s midi sukňou. Vaše nohy budú v teple, sukňa by mala byť mierne rozšírená do tvaru A, topánky s úzkou špičkou. Nebojte sa kombinovania rôznych farieb a vzorov. Ak si chcete obliecť niečo viac sexy, potom je pre vás jasnou voľbou minisukňa s vysokými čižmami. V kombinácii s tmavými pančuchami, ktoré budú elegantne nadväzovať na čierne semišové čižmy, rozhodne nešliapnete vedľa.

Vysoké čižmy môžete nosiť aj s klasickými skinny džínsami. To je stávkou na istotu. K tomu zlaďte oversize sveter, cardigan, alebo sako a máte dokonalý outfit. Skvelým outfitom budú vysoké čižmy so šatami, a to v akomkoľvek prevedení. Napríklad aj so svetrovými, úpletovými, ktoré spadajú do must have tohtoročnej sezóny.

Pekný deň, za www.differenta.sk, Nikol.