Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Ako nosiť tylové sukne

  %25. %05. %2017      Zo sveta módy

Dávno už neplatí, že tylové sukne nosia len baletky. Tylové sukne sú absolútnym bestsellerom, ktoré si môžu dovoliť ženy i dievčatá, ktoré sa na ne cítia. Tylové alebo ,,tutu" sukne sú totiž must-have kúskom, ktorý by ste si mali zaobstarať nielen na rozlúčku so slobodou, ale aj na bežné nosenie. Poradíme vám, ako sa také sukne nosia.

sex and the city


Keď sa povie tutu sukňa, s najväčšou pravdepodobnosťou sa vám vybaví buď labutie jazero Begičeva a Geľcera, alebo v lepšom prípade slávna novinárka Carrie Bradshaw z nemenej známeho seriálu Sex v meste, ktorá nechodila pre extravaganciu ďaleko. Jej outfity všetci milujeme a nehovorte, že nie. Poďme si ale vážne povedať, že dnes už sa môžeme odvážiť k takým outfitom aj my, a to nemusíme byť ani baletky, ani slávne novinárky, ale obyčajné dievčatá, ktoré milujú módu.

tylová sukňa Deha

Tutu sukňa sa skrátka nosí a možno ju kombinovať s viacerými štýlmi. Tylové sukne väčšinou disponujú širokou gumou, ktorá by sa nemala zarezávať, a tak ju môžete nosiť ako v páse, tak aj na bokoch, záleží aký zvolíte vršok. Ak máte chuť na extravagatný model v športovom duchu, oblečte si džínsovú bundu a tenisky Converse, ktoré celkový outfit podčiarknu. S klasickým topom, vyneste sukňu do pásu, zvýrazní váš útly pás, odhalí štíhle nohy a schová širšie boky. Ak zvolíte top v rovnakej farbe, teda monochorome štýl, stiahnite sukňu na boky a obujte si lodičky. Ak máte postavu hrušky, oblečte si sukňu v minimálnej dĺžke pod kolená, ak máte postavu jablka, vyberte kratšiu verziu, aby ste odhalili svoje prednosti.

Ideálnou dĺžkou vhodnou pre všetky typy postáv disponuje tylová sukňa Deha, ktorú na našom eshope aktuálne nájdete v niekoľkých farbách. Od svetlo sivej, ružovej, tmavo ružovej, fialovej až po tmavo modrú. Značka Deha pochádza z Talianska, predstavuje voľnočasové, pohodlné a do detailu prepracované, nadčasové kúsky, inšpirované miestnymi tanečnicami, preto sú tutu sukne práve od značky Deha jasnou voľbou.
tylová sukňa Deha
Inšpirovať sa môžete naším videom na Different TV .

 

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?