Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Ako nosiť šaty na jeseň a zimu?

  %17. %10. %2018      Zo sveta módy

Je vám ľúto odkladať a schovávať vaše obľúbené letné šaty šatníkov? Nerobte to, poradíme vám, ako ich môžete nosiť aj jeseň a v zime. To, že práve začal jeseň neznamená, že by ste mali nosiť čiernu a sivú. Aj príroda sa halí do krásne pestrých farieb, tak prečo by ste sa mali, milé dámy, obliekať do čiernej? V tomto článku sa dozviete ako nosiť šaty na jeseň a zimu!

ako nosiť jesenné šaty

Ako sa teda naladiť na tú správnu jesenné vlnu? Ľahko. Áno, pravdou je, že čiernou a šedou nikdy nič nepokazíte, ale čo takto horčicová, červená, zelená, púdrová alebo modrá? Bodky, pruhy a farebné motívy? Ak ste sa v nich cítili dobre v lete, obliekajte je aj v chmúrnom období.

jesenné šaty

Návod je jednoduchý. Oblečte si svoje obľúbené šaty a dolaďte ich farebnými pančuchy. Hoďte cez ne sako alebo bundu a máte jesenný outfit ako maľovaný. Obrovský boom zažívajú navyše šaty košeľové, ktoré môžete kombinovať ako k džínsom, tak k úpletovým vestám alebo svetrom.

Verte tomu, že prechod z leta do jesene a zimy, bude pre vás oveľa príjemnejšie s takto vychytanými outfity, v ktorých využijete práve svoje letné úlovky.

šaty Desigual

košeľové šaty Scotch & Soda

zimné šaty

Nielen letné šaty, ale aj tie zimné sú ideálne na pohodlné nosenie. Nemusíte len vyťahovať zásoby, ale zaobstarať si môžete aj nejaký pekný kúsok. Záleží iba od materiálu, aby vám v nich nebola zima. Také úpletové, svetrové alebo mikinové šaty, tými rozhodne nič nepokazíte.

šaty Scotch & Soda

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?