Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Módna Poradňa

Ako nosiť pončo?

  %13. %12. %2016      Ako sa obliecť

Poradíte mi, ako nosiť pončo? Jedno som si u vás zaobstarala, ale málinko bojujem s tým, že neviem, čo si k nemu môžem dovoliť a čo nie. Pritom je krásne, len ja som možno trochu zbabelec a vždy radšej siahnem po overenom svetri, ktorý som mala Xkrát na sebe.


Linda Jandová

odpoveď

Pončo je geniálnym kúskom v tom, že ho môžete nosiť vlastne s čímkoľvek, čo máte v šatníku. U nás nenájdete ultraelegantné pončá, ale skôr tie, ktoré zaujmú na prvý pohľad. Dámske pončá u nás sú proste different. A tak ak máte taký kúsok, ako napríklad toto pončo Desigual :

Desigual Remedios pončo / sveter

Tak doporučujeme striedmejšiu kabelku, skôr v jednofarebnom štýle. Trebárs tá vo farbe kvetov by sa ku svetru hodila skvele, pretože by sa prepojila so vzormi, ktoré na sebe pončo má.

Pončá so strapcami sú naozaj trendy záležitosť a sú správne "šialené". Ale pončo je trendy záležitosťou, ktorú si na seba môže vziať každá žena a každá v ňom bude vyzerať skvelo. Pončo schová akékoľvek nedostatky vašej postavy a pritom vám v ňom bude naozaj pohodlne.

Na trhu môžete nájsť pončá s rôznym zakončením pri krku. Voľný výstrih, rolák alebo výstrih v tvare V skvele orámujú váš krk. Ak vás trápia úzke ramená alebo poprsie, skúste pončo s veľmi malým výstrihom alebo tesnou línií okolo krku, ktorá opticky rozšíri vaše ramená. Pončo sa väčšinou navlieka cez krk, ale existujú aj varianty so zipsom alebo gombíkmi. Alebo varianty prehadzovacie bez zapínania.

Vyberajte pončo tak, aby vám perfektne padlo, aby nebolo príliš obtiahnuté, ale ani príliš veľké. Aby ste sa v ňom jednoducho cítila skvelo. To je hlavný cieľ. Inak sa nebojte, pretože pončá sú naozaj skvelým módnym kúskom.