Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Módna Poradňa

Ako byť atraktívnym a trendy mužom?

  %29. %07. %2019      Ako sa obliecť

Zdravím Differenta,

dali by ste mi radu, aké oblečenie mám nosiť, aby som bol viac atraktívnym pre ženy? Chcel by som si zaobstarať viac štýlového oblečenia do šatníka, ktoré by ale nevyšlo rýchlo z módy a dobre sa mi kombinovalo. Čo si vybrať?

Vďaka, Pavel

odpoveď

Milý Pavel, ďakujeme za skvelú otázku!

Veľa mužov sa v poslednej dobe začína viac zaujímať o módu a my sme tomu veľmi radi! Poďme si teda zhrnúť pár základných nadčasových pánskych módnych trendov.

Štýlová spodná bielizeň

Pri spodnej bielizni to začína aj končí. ;) Žiadny atraktívny muž sa bez sexi boxeriek či trenírok nezaobíde. Vybavte sa štýlovými a pohodlnými kúskami, napríklad od značiek Calvin Klein alebo Tommy Hilfiger.

Stavte na legendy Converse

Ak hľadáte štýlové obutie, stavte na osvedčené a legendárne značky. Trebárs štýlové Conversky pristanú a sadnú snáď každému mužovi. Na nôžky zvoľte ešte veselé ponožky a razom budete za trendy muža!

V jednoduchosti je krása

Chcete si zaobstarať hlavne nadčasové štýlové kúsky? Siahnite po jednoduchých a striedmych farebných kombináciách! Zaujímavú a ľahko kombinovateľnú módu prináša napríklad Scotch & Soda.

Hoďte štýl aj na ramená

Napchaté vrecká nie sú trendy, páni.  ;) Dolaďte svoj outfit štýlovou taškou alebo ruksakom! Tie od Tommy Hilfiger ste už videli?

Krásny štýlový deň praje Markéta za tím Differenta.sk